IP камера Hikvision DS-2TD2136-10
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1395
Аксесуари
Hikvision DS-2TD2136-10/15/25/35 Thermal Network Bullet Camera застосовується для захисту периметра і протипожежного захисту в критичних інфраструктурах, таких як:аеропорт, залізниця, в"язниця, електростанція, магазини 4S і т. д. Система попередньої тривоги допомагає негайно виявити несподівані події і захистити від втрати майна.
Інтелектуальна функція (теплобачення)
- Провідна технологія обробки зображень:адаптивна AGC , DDE, 3D DNR, NETD <, 50mk (0,05 C/32,09 F)
- Потужний алгоритм аналізу поведінки:перетин лінії, вторгнення, виняток аудіо, вхід в регіон і вихід
- Надійна функція аварійного відключення температури
- Розширений алгоритм виявлення пожежі
функція модуля тепловидения
- 384 х 288 роздільна здатність, датчик високої чутливості, регулювання контрастності
- Підтримка регулювання заслінки в різних режимах
- 3D DNR, 14 палітр кольору, у лучшенное зображення
- Підтримка дзеркального зображення, цифрового зумма X2, X4 і місцевого виходу
Технічні характеристики:
| Тепловий модуль | |
| Тепловізіонная матриця | Неохолоджуваний мікроболометричних сенсор |
| Максимальна роздільна здатність | 384х288 |
| Спектральний діапазон | 8 ~ 14мкм |
| Температурна чутливість | <, 50мк (@ 25C, F #=1.0) |
| об’єктив (фокусна відстань) | 10 мм |
| мрад | 1,7 мрад |
| Кут огляду | 36х27 |
| Мінімальна фокусна відстань | 1 м |
| Просторова роздільна здатність | 1.0 |
| Мережа | |
| Головний потік: | 384х288 - 50 кадрів/с |
| Додатковий потІЧ : | 384х288 - 50 кадрів/с |
| 3-й потік | 384х288 - 50 кадрів/с |
| Відео стиск: | H.264 +/H.264/MJPEG, Базовий/Основний/Високий профіль |
| Аудіо стиснення | G .711u/G.711a/G.722.1/MP2L2/G.726/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IG MP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Одночасний перегляд в реальному часі | до 20 |
| Рівні користувачів | до 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ |
| Тривожні вх/вих | 2/2 |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Скидання | Кнопка скидання |
| Інтернет | RJ45 10M/100M ethernet порт |
| Сховище | Слот для microSD/SDHC/SDXC, до 64 Гб |
| Аналогові відеовихід | 1.0V [pp]/75, PAL (or NTSC), BNC |
| Програмування додатків | Відкритий API, підтримка ONVIF, PSIA, CGI , HIKVISION SDK і сторонньої платформи управління |
| Клієнт | iVMS-4200 |
| Браузер | IE7 +, Chrome18 +, Firefox5.0 +, Safari5 .02 + |
| Загальні | |
| Мова меню | Англійська |
| Умови роботи: | -40C ~ + 65C Вологість 90% або менше |
| живлення: | POE + (802.3at), 24В AC, 12В DC/3A, 8Вт (20 Вт з підігрівом для зледеніння) |
| Ступінь захисту: | IP66, TVS 6000 B |
| Розміри: | 314x104х293мм |
| Вага: | 2 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця Неохолоджуваний мікроболометричних сенсор
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання POE + (802.3at), 24В AC, 12В DC/3A, 8Вт (20 Вт з підігрівом для зледеніння)
- Клас захисту IP66, TVS 6000 B
- Модель DS-2TD2136-10
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 314x104х293мм
- Чутливість <, 50мк (при 25 ° C, F #=1.0)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.