SpeedDome камера Hikvision DS-2DY9188-AIA
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1714
Аксесуари
Darkfighter cистема позиціонування Hikvision серії DS-2DY9188-AIA здатна захопити високоякісне зображення при слабкому освітленні навколишнього середовища.
Особливості:
- 1920x1080 Full HD
- Ультра низька освітленість
- Широкий діапазон руху
- 32х - оптичний, 16х - цифровий
- День/ніч, WDR, 3D DNR, Defog
- Розумне 3D позиціонування
- Підтримка 3х - потоків
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:7вх/2вих
- Лазерна ІЧ підсвічування на 200 метрів
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920 (H) х 1080 (V) |
| Чутливість | F1 .5, AGC вкл:Колір:0.002 Люкс, Ч/б:0.0002 Люкс. 0 Люкс з ІК |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Відношення сигнал/шум | Понад 52 дБ |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| Поліпшення кадру | Defog (Антивуалент), EIS, Приватний маски, 3D DNR, WDR 120dB, BLC |
| Лінза | |
| об’єктив | 5.7-205мм, 32x |
| кут огляду: | 60 2 (Wide-Tele) |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F3.4 |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:+40 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 100/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 40/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Парковка | Підтримує |
| Відновлення після відключення | Підтримує |
| Пропорційнеувелічену | Підтримує |
| Смарт функції | |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення, область вхід а, виходу |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зон |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 800 м |
| Кут дії ІЧ «/td> | Залежить від збільшення |
| Smart Ік | Є |
| Тривога | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Спонукання тривоги | Виявлення особи/виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Відео вихід | 1.0V [pp]/75Ом, комбінований, BNC |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потІЧ ) | 25к/с (704х576, 352х288, 176х144) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с ( 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 352х288, 176х144) |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зан з регулюванням рівня |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726 |
| Протоколи | IPv4/IPv6 , HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 32 користувача |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | 251x50 8x360 мм |
| Вага | 20 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Кут огляду 58 ° - 2 °
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/1.9 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В/60Вт
- Клас захисту IP66
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2.0МП, 1920 (H) x 1080 (V)
- Розмір 251x508x360 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.002 Люкс (день), 0.0002 Люкс (ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.