IP камера Hikvision DS-2DP1636Z-D (5мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
16МП варіофокальна IP камера Hikvision DS-2DP1636Z-D (5.7-205 мм)
DS-2DP1636Z-D серія панорамних камери з PTZ модулем PanoVu від Hikvision. Має можливість знімати панорамні зображення, а також наближати об’єкти крупним планом за допомогою PTZ модуля. Зображення захоплюється за допомогою чотирьох вбудованих камер, які розгортають панораму 360. Розширений аналіз відео, можливість супроводу декількох об’єктів.
PanoVu камери також мають широкий спектр інтелектуальних функцій:включаючи виявлення вторгнень, виявлення перетину лінії, виявлення області входу, виявлення області виходу.
Панорама:
- 8 камер з матрицею 1/1.8 Progressive Scan CMOS,
- 2 панорами з роздільною здатністю 4096х1800, 25 кадрів/з
- Горизонтальний кут огляду:360, вертикальний:80
- Чутливість:день - 0.005Люкс (F2.2, AGC ON), ніч - 0.0005 Люкс (F2.2, AGC ON )
PTZ камера стеження:
- Матриця:1/1.9 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність:1920х1080, 25 кадрів/с
- Кути огляду:360, кут нахилу -15 ~ 90
- Чутливість:день - 0.002 Люкс (F1.5, AGC ON), ніч - 0.0002 Люкс (F1.5, AGC ON )
- оптичне збільшення:36х, ціфровое16х
Основ ні функції:
- Стиснення:H.264/MJPEG
- Профіль H.264 Baseline/Main/High profile
- Слот під карту пам"яті до 128GB
- Протоколи:IPv4/Ipv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE
- інтерфейси:1 аудіо вх/1 вих
- IP66
Функції системи:
- Smart виявлення :лінія перетину, вторгнення в зону, вхід/вихід з зони
- Підтримка виявлення рухомих об’єктів в полукруглом діапазоні діаметром 300м. До 30 цілей можуть бути виявлені одночасно.
- При натисканні з клієнта на будь-якій зоні в панорамі, PTZ камера автоматично перейде в дану зону.
- Функція автоматичного супроводу мети.
- WDR, HLC, Defog.
- інтрфейс:7 тривожний входів, 2 релейних виходу
Особливості:
- Матриця:1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Кут огляду 360
- роздільна здатність 2х - 4096х1800
- Збільшення 36х
- WDR 120dB
- живлення DC 36В
- Клас захисту IP66
Характеристики:
| Функції системи | |
| Перехід в зону в один дотик | Підтримує |
| Режим стеження | Ручний/автоматичний/змішаний |
| Кількість об’єктів | до 60 об’єктів |
| Супровід безлічі об’єктів | підтримує, до 30 одночасно |
| Перемикання по об’єктах | <, 1с |
| разграничители об’єктів | Ручний/автоматичний |
| Смарт виявлення | лінія перетину, вторгнення в зону, вхід/вихід з зони |
| Робота за часом | підтримує |
| Чутливість Тракера | підтримує |
| Панорамна камера | |
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 2 панорами - 4096 (H) х 1800 (V) |
| Чутливість | F1.8, AGC вкл:Колір:0.005 Люкс, Ч/б:0.0005 Люкс |
| об’єктив | f=5мм/F2.2 |
| кут огляду | Горизонтальний кут огляду:360, вертикальний:80 |
| Головний потік | 2х - (4096х1800, 3840х1680, 2720х1192) - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 704х320 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 1280х560 - 25 кадрів/с |
| Стиснення | H.264 |
| Інша | WDR, HLC, 3D DNR |
| PTZ камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс, Ч/б:0.0002 Люкс |
| об’єктив | f=5.7-205 мм, 36х |
| Швидкість збільшення | 6.6С |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 зони |
| Антітуман | підтримує |
| ROI | підтримує 24 зони |
| Головний потік | 1920х1080 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 704х576 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 1920х1080, 1280х960, 1280х720, 704х576 - 25 кадрів/с |
| Стиснення | H.264 |
| Інша | WDR 120dB, HLC , 3D DNR, EIS |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-15 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 300/с, По попереднього встановлення:540/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 240/с, По попереднього встановлення:400/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Тривога | |
| Вх/вих | 7/2 |
| Спонукання тривоги | виявлення особи/виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіо виявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому , ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опору тивление:600Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | RJ45 10/100/1000М |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726 |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP , UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | DC 36В, 120Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | ф390x361 мм |
| Вага | 20 кг |
| Підтримувані кронштейни | DS-1603ZJ, DS-1668ZJ, DS-1668ZJ |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 6 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/1.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 36В, 120Вт
- Клас захисту IP66, TVS 6,000В
- Модель DS-2DP1636Z-D (5мм)
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф390х361 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.8 (день), 0.0005 Люкс/F1.8 (ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.