IP камера Hikvision DS-2DP0818Z-D (5мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
DS-2DP0818Z-D серія панорамних камери з PTZ модулем, PanoVu від Hikvision. Має можливість знімати панорамні зображення, а також наближати об’єкти крупним планом за допомогою PTZ модуля. Зображення захоплюється за допомогою чотирьох вбудованих камер, які розгортають панораму 180. Розширений аналіз відео, можливість супроводу декількох об’єктів.
PanoVu камери також мають широкий спектр інтелектуальних функцій:включаючи виявлення вторгнень, виявлення перетину лінії, виявлення області входу, виявлення області виходу. Камери можуть також виводити сигнали тривоги для з"єднання PTZ
Панорама:
- 4 камери з матрицею 1/1.9 Progressive Scan CMOS,
- роздільна здатність 4096х1800, 25 кадрів/с
- Горизонтальний кут огляду:180, вертикальний:80
- Чутливість:колір - 0.005Люкс (F2.2, AGC ON), ч/б - 0.0005 Люкс (F2. 2, AGC ON)
PTZ камера стеження:
- Матриця:1/1.9 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність:1920х1080, 25 кадрів/с
- Чутливість:колір - 0.002 Люкс (F1.5, AGC ON), ч/б - 0.0002 Люкс (F1.5, AGC ON)
- оптичне збільшення:36х , ціфровое16х
- Кути огляду:360, кут нахилу -15 ~ 90
- 300 предустановок, можливість заморожування зображення
Основні функції:
- Стиснення:H.264/MJPEG
- Профіль H.264 Baseline/Main/High profile
- Слот під карту пам"яті до 128GB
- Протоколи:IPv4/Ipv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TC P, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE
- інтерфейси:1 аудіо вх/1 вих
- IP66
Функції системи:
- Smart виявлення:лінія перетину, вторгнення в зону, вхід/вихід з зони
- Підтримка виявлення рухомих об’єктів в полукруглом діапазоні діаметром 300м. До 30 цілей можуть бути виявлені одночасно.
- При натисканні з клієнта на будь-якій зоні в панорамі, PTZ камера автоматично перейде в дану зону.
- Функція автоматичного супроводу мети. < li>WDR, HLC, Defog.
- інтрфейс:7 тривожний входів, 2 релейних виходу
Особливості:
- Матриця:1/1.9 Progressive Scan CMOS
- Технологія наднизьке освітлення
- Кут огляду 180
- роздільна здатність 2х - 4096х1800
- Збільшення 36х оптичне, 16 x цифрове
- WDR 120dB
- Супровід безлічі об’єктів
- живлення DC 36В
- Клас захисту IP66
характеристики:
| Функції системи | |
| Перехід в зону в один дотик | підтримує |
| Режим стеження | Ручний/автоматичний/змішаний |
| число об’єктів | до 30 об’єктів |
| Супровід м ножества об’єктів | підтримує, до 30 одночасно |
| Перемикання по об’єктах | <, 1с |
| разграничители об’єктів | Ручний/автоматичний |
| Смарт виявлення | лінія перетину, вторгнення в зону, вхід/вихід з зони |
| Робота за часом | підтримує |
| Чутливість Тракера | підтримує |
| Панорамна камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 4096 (H) х 1800 (V) |
| Чутливість | F2.2, AGC вкл:Колір:0.005 Люкс, Ч/б:0.0005 Люкс |
| об’єктив | f=5мм/F2. 2 |
| кут огляду | Горизонтальний кут огляду:180, вертикальний:80 |
| Головний потік | (4096х1800, 3840х1680, 2720х1192) - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | (176 144, 352 288, 704 320) - 25 кадрів/с |
| 3й потік | (176 144, 352 288, 704 320, 1280 960, 1280 720, 1920 1080) - 25 кадрів/с |
| Стиснення | H.264 (Baseline, Main, High Profile)/MJPEG |
| Інша | HLC, 3D DNR |
| PTZ камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс (F1.5, AGC вкл), Ч/б:0.0002 Люкс (F1.5, AGC вкл) |
| об’єктив | f=5.7-205 мм, 36х |
| Швидкість збільшення | 6.6С |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 зони |
| Антітуман | підтримує |
| ROI | підтримує 24 зони |
| Головний потік | 1920х1080 - 25 кадрів/с |
| Доп. потік | 704х576 - 25 кадрів/с |
| 3й потік | 1920х1080, 1280х960, 1280х720, 704х576 - 25 кадрів/с |
| Стиснення | H.264 |
| Інша | WDR 120dB, HLC , 3D DNR, EIS |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-15 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 300/с, По попереднього встановлення:540/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 240/с, По попереднього встановлення:400/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Тривога | |
| Вх/вих | 7/2 |
| Спонукання тривоги | виявлення особи/виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіо виявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому , ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опору отівленіе:600Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | RJ45 10/100/1000М |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/MP2L2/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS , NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, ISAPI |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Меню | |
| Мова | Англійська |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача (ID і PW), Хост перевірка (MAC-адресу), фільтрація IP-адрес |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Кількість одночасних підключень | до 20 користувачів |
| RS4 85 | напівдуплекса, Pelco-P, Pelco-D, полуадаптівние |
| Загальна | |
| Робоча температура | -40 C 65 C |
| Вологість | 90% або менше |
| Джерело живлення | DC 36В, 70Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 6000В |
| Розміри | ф390x361 мм |
| Вага | 14 кг |
| Підтримувані кронштейни | DS-1603ZJ, DS-1668ZJ (20), DS-1668ZJ |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 8 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/1.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна, Панорамна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 36В, 70Вт
- Клас захисту IP66, TVS 6000В
- Модель DS-2DP0818Z-D (5мм)
- Об’єктив
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф390х361 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F2.2 (колір), 0.0005 Люкс/F2.2 (ч/б)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.