SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8836IX-AELW
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1717
Аксесуари
Hikvision DS-2DF8836IX-AELW 8-ми мегапіксельна з ІЧ-швидкісним куполом використовує мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 2/3. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 36х камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях.
Ця серія камер широко використовується на залізницях, аеропортах, портах, площах, парках, мальовничих місцях, річках, станціях і т. Д.
Особливості:
- 2/3 Progressive Scan CMOS < li>роздільна здатність 4096 x 2160
- Чутливість:Колір:0.005 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0005 Люкс (F1.5 AGC on), 0 Люкс з ІК
- 36x-кратне оптичне збільшення, 16х - цифрове
- Smart Traking, Smart Detection
- EIS (Стабілізація кадру)
- Smart ІК, до 200 метрів
- 3D DNR, DWDR, HLC
- Рівень захисту IP67, IK10
- Алгоритм цільової класифікації, заснований на технології глибокого навчання, для автоматичного відстеження і захисту периметра < li>Швидка фокусування
- Підтримує стиснення H.265 +/H.265
- Hi-PoE/AC 24В
| Камера | |
| Матриця | 2/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.005 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0005 Люкс (F1.5 AGC on) 0 Люкс з ІК |
| об’єктив | 7.5 -270 мм, 36x |
| кут огляду | Горизонтальний:56.1 - 2.0, вертикальний:33.4 - 1.1, кут огляду по діагоналі:62.9 - 2.3 |
| Склоочисник | Є |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість збільшення | 7.8с |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F4.5 |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| DWDR | Підтримується |
| Швидкість затвора | 1/1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | До 24 зон |
| Посилення | < div data-canvas-width="85 .94035199999999 ">3D DNR, EIS, HLC/BLC, Optical Defog |
| Регіональна експозиція | Підтримується |
| Регіональний фокус | Підтримується |
| Швидкий фокус | Підтримується |
| PTZ | |
| діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 210/с , За попереднього встановлення:280/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 150/с, По попереднього встановлення:250/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Скидання пам"яті | Підтримується |
| Показ PTZ-позиції | Підтримується |
| Попередньо встановлено заморозка | Підтримується |
| Завдання за розкладом | вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/регулювання/додатковий вихід |
| Смарт функції | |
| Захист периметра | Вторгнення, перетин лінії, вхід в регіон, вихід з регіону Підтримка аварійного запуску по заданих цільовим типам (людині і транспортному засобу) Фільтрація помилкового сигналу тривоги, викликаної цільовими типами, такими як лист, світло, тварина і т. д. |
| виявлення подій | виявлення осіб, виявлення аудіо винятків |
| Smart tracking | Ручне відстеження, автоматичне відстеження, відстеження подій |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення, область входу, виходу |
| Smart запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual VCA |
| ROI | Підтримується |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 200 м |
| Смарт ІК | Підтримується |
| Інтерфейси | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet Interface , Hi-PoE |
| CVBS | Підтримується |
| RS-485 | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adapti ve |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ, NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| API | Open-ended, ONVIF, CGI, підтримує HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| < strong>Мережа | |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 х 2160 |
| Частота кадрів ( головний потік) | 25к/с (4096 х 2160, 3840 х 2160 3072 х 1728, 2560 x 1440, 2048 x тисячі п"ятсот тридцять шість, 1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640 x 480, 352х288) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| ROI | Підтримується |
| SVC | Підтримується |
| Відеосжатія | Головний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264, додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG, третій потік:H.265/H.264/MJPEG. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| Аудіо стиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS , NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Користувач/Хост | До 32 користувачів 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Заходи безпеки | аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу), HTTPS-шифрування, Управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, фільтрація IP-адрес |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 8 to 11, Chrome 31.0 to 44, Firefox 30.0 to 51 |
| Робочі умови | -40 C 70 C |
| Вологість | &le, 90% |
| джерело живлення | Hi-PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP67, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ф266,6x410 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 8 МП
- Кут огляду 56.1 ° - 2.0 °
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 2/3 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 60Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP67, IK10
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 8 Мп, 4096 (H) х 2160 (V)
- Розмір Ф266.6 х 410 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.005 Люкс (день), 0.0005 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.