SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8250I5X-AELW
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1706
Аксесуари
Hikvision DS-2DF8250I5X-AELW - 2-мегапіксельна з ІЧ-швидкісним куполом використовує мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/2.8. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 50х камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях.
Ця серія камер широко використовується на залізницях, аеропортах, портах, площах, парках, мальовничих місцях, річках, станціях і т. Д.
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS < li>роздільна здатність:1920 х 1080
- 50x-кратне оптичне збільшення, 16х - цифрове
- Чутливість:Колір:0.05 Люкс (F1.8 AGC on) Ч/б:0.01 Люкс ( F1.8 AGC on), 0 Люкс з ІК
- WDR 120 дБ
- Функція оптичної стабілізації зображення
- ІЧ до 500 метрів
- 3D DNR, HLC, BLC
- Рівень захисту IP67, IK10
- Алгоритм цільової класифікації, заснований на технології глибокого навчання, для автоматичного відстеження і захисту периметра
- Hi-PoE/AC 24В
Характеристики:
| < stron g>Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.05 Люкс (F1.8 AGC on) Ч/б:0.01 Люкс (F1.8 AGC on), 0 Люкс з ІК |
| баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Швидкість затвора | 1/1-1/30,000 с |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Приватні зони | До 24 зон |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| WDR | 120 дБ |
| OIS | Підтримується |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 6.6-330 мм, 50x |
| Швидкість збільшення | 4,5 с |
| кут огляду | Горизонтальний:41,3 - 1,1, вертикальний:23,6 - 0,6, кут огляду по діагоналі:47,4 - 1,3 |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.8-F5.5 |
| PTZ | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот :360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 120/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Реакція на подію | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Скидання пам"яті | Підтримується |
| Показ PTZ-позиції | ON/OFF |
| Попередньо встановлено заморозка | Підтримується |
| Завдання за розкладом | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/регулювання/додатковий вихід |
| Стиснення | |
| відеосжатія | Головний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с to 16384 Кбіт/с |
| Аудіостиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kбіт/с (G.711)/16Kбіт/с (G.722.1)/16Kбіт/з (G.726)/32-160Kбіт/с (MP2L2) |
| Смарт функції | |
| Захист периметра | Вторгнення, перетин лінії, вхід в регіон, вихід з регіону Підтримка аварійного запуску по заданих цільовим типам (людині і транспортному засобу) Фільтрація помилкового сигналу тривоги, викликаної цільовими типами, такими як лист, світло, тварина і т. д. |
| Smart tracking | Ручне відстеження, автоматичне відстеження, відстеження е подій |
| Виявлення подій | Виявлення осіб,аудіо< span class="hps">виявлення |
| Смарт запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual VCA |
| ROI | Підтримується |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 500 м |
| Зображення | |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с ( 704х576, 640 х 480, 352 х 288) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| Поліпшення зображення | HLC/BLC/3D DNR/Defog/оптичної стабілізації я зображення/Регіональна експозиція/Регіональний фокус/Optical Defog |
| SVC | Підтримується |
| Інтерфейси | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet Interface, Hi-PoE |
| RS-485 | Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| BNC | 1.0 V [pp]/75, NTSC (or PAL) composite, BNC |
| Мережа | |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ, NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення кл іенту |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| API | Open-ended, ONVIF, CGI, підтримує HIKVISION SDK і платформи сторонніх виробників |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Користувач/Хост | До 32 користувачів 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Заходи безпеки | аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу), HTTPS-шифрування, Управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, Фільтрація IP-адрес |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | I E 8-11, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51 |
| Робочі умови | -40 C 70 C |
| Вологість | &le, 90% |
| Джерело живлення | Hi PoE, 50 Вт/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP67 IK10, TVS 6000В |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф266,6x410 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 500 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 60Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP67, IK10
- Обьектив (мм) 6.6-330 мм, кут огляду 41.3 ° - 1.1 °
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 50х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку, Мікрофон
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір Ф266.6 х 410 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (день), 0.01 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.