SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8225IX-AELW
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1707
Аксесуари
Hikvision DS-2DF8225IX-AEL (W) - 2-мегапіксельна відеокамера з ІЧ-швидкісним куполом використовує мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/1.9. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 25х камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях.
Ця серія камер широко використовується на залізницях, аеропортах, портах, площах, парках, мальовничих місцях, річках, станціях і т. Д.
Особливості:
- 1/1.9 Progressive Scan CMOS < li>роздільна здатність:1920 х 1080
- 25x-кратне оптичне збільшення, 16х - цифрове
- Чутливість:Колір:0.002 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0002 Люкс ( F1.5 AGC on), 0 Люкс з ІК
- 120dB WDR
- Smart Traking, Smart Detection
- Smart ІК, до 200 метрів < li>День/Ніч, 3D DNR, HLC
- Рівень захисту IP66, IK10
- Hi-PoE/AC 24В
Характеристики :
| Камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0002 Люкс (F1.5 AGC on)< br>0 Люкс з ІК |
| об’єктив | 5.7-142,5 мм, 25x |
| кут огляду | Горизонтальний:59,8 - 2.8, вертикальний:33,6 - 1,6, кут огляду по діагоналі:68,6 - 3.2 |
| Склоочисник | Є |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість збільшення | 3,7с |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F3.4 |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| WDR | 120dB |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | До 24 зон |
| Посилення | 3D DNR, EIS, HLC/BLC, Optical Defog |
| Регіональна експозиція | Підтримується |
| Регіональний фокус | Підтримується |
| Швидкий фокус | підтримає івается |
| PTZ | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 210/с, По попереднього встановлення :280/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 150/с, По попереднього встановлення:250/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Реакція на подію | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Скидання пам"яті | Підтримується |
| Показ PTZ-позиції | Підтримується |
| Попередньо встановлено заморозка | Підтримується |
| Завдання за розкладом | вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/регулювання/додатковий вихід |
| Смарт функції | |
| Smart tracking | Ручне відстеження, автоматичне відстеження, відстеження подій |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину< span>, аудіовиявлення, область входу, виходу |
| Смарт запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual VCA |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 200 м |
| Смарт ІК | Підтримується |
| Інтерфейси | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet Interface, Hi-PoE |
| CVBS | Підтримується |
| RS-485 | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ, NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Мережа | |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640 х 480, 352 х 288) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| ROI | Підтримується |
| SVC | Поддер живається |
| відеосжатія | Головний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264, додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG, третій потік:H.265/H.264/MJPEG. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| Аудіо стиснення | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS , NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Користувач/Хост | До 32 користувачів 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Заходи безпеки | аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу), HTTPS-шифрування, Управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x, фільтрація IP-адрес |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18-42, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Вологість | &le, 90% |
| джерело живлення | High PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ф266,6x410 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Кут огляду 59.8 ° - 2.8 °
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/1.9 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 60Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP66, IK10
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 25х
- Особливості Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку, ІЧ-підсвічування
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір Ф266.6 х 410 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.002 Люкс (день), 0.0002 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.