SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8223I-AELW
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1682
Аксесуари
Особливості:
- 1/9 Progressive Scan CMOS
- 1080p Full HD, 23x оптичне збільшення
- Ultra-low illumination
- 120dB WDR
- Smart Traking
- Smart Detection
- Smart Defog
- EIS (Електронна стабілізація кадру)
- ІЧ до 200 метрів
- Рівень захисту IP66, IK10
- Hi-PoE/AC 24В
- Склоочисник
Смарт функції:
- Режим Smart tracking:вручну/панорама/вторгненняя/перетину лінії/
зонавходу/зонавиходу/відстеження об’єктів - Детектори:Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення< span>, область входу,
виходу - Обробказображення:defog, HLC, smart IR, EIS
- Стиснення:низькашвидкість передачі, ROI
характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | 0.002лк @ (F1.5, 50 IRE, AGC вкл.), 0.0002лк @ (F1.5, 50 IRE, AGC вкл.) |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Відношення сигнал/шум | Понад 55 дБ |
| WDR | 120dB |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Компенсація фонової засвітки | HLC/BLC |
| EIS | підтримує |
| Defog (Антивуалент ) | підтримує |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Цифрове збільшення | 16х |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | До 24 зон |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| Лінза | |
| об’єктив | 5.9-135мм, 23x |
| Кут огляду: | 59 3 (Wide-Tele) |
| Швидкість збільшення | 4.4с |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F3.4 |
| Склоочисник | Є |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 120/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Смарт функції | |
| Smart tracking | Вручну/панорамма/тригервторгненняя/тригерперетину лінії/тригеразанивходу/тригера зонивиходу/умноевідстеження об’єктів |
| Smart detection | Визначення осіб ,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення, область входу, виходу |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зон |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 200 м |
| Кут дії ІК | Залежить від збільшення |
| Тривога | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Спонукання тривоги | Виявлення особи/виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривогу | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал , Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Монітор | 1.0V [pp]/75Ом, комбінований, BNC |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір :1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 352х288, 176х144) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 352х288, 176х144) |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зан з регулюванням рівня |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726/MP2L2/G.722/PCM |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI, Genetec |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Сховище | Мікро SD/SDHC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | High PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | Ф266x365 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Кут огляду 59 ° - 3.0 °
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.9 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 65Вт)/High-PoE
- Клас захисту IP66
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 16х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір ф266 x 365 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.02 Люкс (день), 0.002 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.