SpeedDome камера Hikvision DS-2DE4A220IW-DE
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1702
Аксесуари
Мережеві ІЧ-камери Hikvision DS-2DE4A220IW-DE використовують мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/2.8. При використанні об’єктива з 20-кратним оптичним зум камера пропонує більш детальну інформацію про об’єкти.
Ця серія камер може використовуватися для широкого спектра високої чіткості, таких як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, порти, площі, парки, мальовничі місця, станції, великі майданчики і т. д.
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920x1080
- 20x оптичне збільшення,
- 16x цифрове збільшення
- WDR, 3D DNR, HLC, Smart IR
- H.265
- 50 метрів ІЧ підсвічування
- DC 12В PoE (802.3at, class4)
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.05 Люкс (F1.6 AGC on) Ч/б:0.01 Люкс (F1.6, AGC on), 0 Люкс з ІК |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість електронного затвора | 1/1с ~ 1/30,000с |
| баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 програмованих приватних зон |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| WDR | Підтримує |
| 3D DNR | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| Регіональна експозиція | Підтримує |
| Регіональний фокус | Поддержівает |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм , 20х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення: | 2,7с |
| Кут огляду: | 61.4 - 2.9 |
| Мін. робоча відстань: | 10-1500мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F3.5 |
| Характеристики PTZ | |
| Поворот/Нахил | Поворот:0 - 360, Нахил:-5 +90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 300/с, По попереднього встановлення:350/с |
| швидкість нахилу | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримує |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Відновлення параметрів при збої живлення | ПоддержіВкл/викл |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Розклад завдань | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд/Перезавантаження/Активація тривоги |
| Режим перегляду | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Особливості | |
| Smart detection | виявлення вторгнень, виявлення лінії перетину |
| ROI стиснення | Основний потік, субпотоків і третій потІЧ відповідно підтримують дві фіксовані області |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 50 м |
| ІЧ інтенсивність | Автоматичні кая регулювання в залежності від коефіцієнта масштабування |
| Інтерфейси | |
| Аудіовхід | 1 канал |
| Аудіовихід | 1 канал |
| Тривожні входи | 2 канали |
| Тривожні виходи | 2 канали |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M, PoE + (802.3at, class4) |
| Мережа | |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с ( 1920x1080, 1280x960, 1280x720), 50к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640х480, 352х288) |
| Частота кадрів (3-потік) | |
| Відео стиск | Головний потік:H.264/H. 264+/H.265/H.265 +, додатковий потік:H.264/H.265/MJPEG, 3-й потік:H.264/H.265/MJPEG. H.264 with Baseline/Main/High Profile |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722/G.726/MP2L2/PCM |
| SVC | Підтримується |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS , 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | До 32 користувачів. 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Безпека | Аутентифікація користувача, фільтрація IP-адрес, аутентифікація хоста |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Сертифікація | FCC, CE, UL, RoHS, IEC/EN 61000, IEC/EN 55022, IEC/EN 55024, IEC/EN60950-1 |
| Робочі умови | -30 C 65 C, вологість <, 90% |
| Джерело живлення | DC 12В PoE (802.3at, class4), 18Вт |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4000В |
| Розміри | ф169x161 мм |
| Вага | 2,45 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 Мп, 1920(H) х 1080(V)
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В PoE (802.3at, class4), 18Вт
- Клас захисту IP66, TVS 4000В
- Модель DS-2DE4A220IW-DE
- Об’єктив 4.7-94 мм, кут огляду 61.4 ° - 2.9 °
- Розмір Ф169 х 161 мм
- Чутливість 0.05 Люкс (колір), 0.01 Люкс (ч/б), 0 Люкс з ІК
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.