SpeedDome камера Hikvision DS-2DE3304W-DE
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
3 міні купольна PTZ камера. Головна особливість камери це простий накладний монтаж і технічне обслуговування. Фантастична практичність камери дозволяє застосовувати її для внутрішніх приміщень, таких як:кафе, готелі, офіси і невеликі магазини.
Крім того, камери даної серії DS-2DE3304W-DE мають оптику з 4X кратним оптичним збільшенням, функцію хмарного сервісу EZVIZ, живлення DC 12В і PoE.
3 мегапіксельні вбудовані 1/2.8 CMOS матриці з прогресивною розгорткою захоплюють більше деталей в умовах вуличної зйомки в реальному часі. Поворотні купольні камери також мають широкий спектр функцій:виявлення вторгнень, виявлення лінії перетину, виявлення аудіо, управління квотами користувачів.
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 2048x1536
- 4X оптичне збільшення
- DWDR
- 3Dінтелектуальнепозиціонування
- Підтримує EZVIZ хмарний сервіс по протоколу P2P
- живлення DC12В/PoE (802.3af)
- IP66, IK10
- H.265 стиснення
< iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ymP-etzxCqA" width="560">
Опис функції
< span class="short_text" lang="ru">Основні функції:
- Висока продуктивність CMOS
- роздільна здатність 2048х1536, 25 кадрів/с.
- Точністьпопередніх±, 0.1
- Підтримка протоколів:ONVIF (Open Network Video Interface Forum), CGI (Common Gateway Interface), PSIA (Physical Security Interoperability Alliance),для забезпечення більшоїсумісності міжрізними платформами
- 3Dінтелектуальнепозиціонування
- Незалежна пам"ять:при виключенні живлення відновлює PTZ і положення об’єктива
- Підтримує RS485
- Підтримує IP66, IK10
- PoE (802.3af)
- Підтримує EZVIZ хмарний сервіс
Функції:
- Виявлення:вторгнень,перетин ліній< span>,детектор аудіо,детектор руху
- запис:запис локально або на NVR, підтримує смарт пошук в smart NVR
- Підтримує ROI стиснення
Функція камери:
- Автоматична діафрагма, автоматичний фокус, автоматичний баланс білого,компенсація стрічного засвіченняіперехід в режимдень/< span>ніч
- Мін. чутливість:0.05 Люкс (F1.6, AGC ON) колір, 0.01 Люкс (F1.6, AGC ON) ч/б
- Підтримує 8 приватних масок
< u>PTZ функції:
- Діапазон повороту:0-350, нахилу:0-90
- Швидкість попередніх поворот:60/с, нахил:50/с.
- Ручне керування, поворот 0.1-60/с, нахил:0.1-50/с.
- 300 програмованих попередніх
- 8 маршрутів, до 32 предустановки на маршрут
Мережеві функції:
- Вбудований Web сервер
- Micro SD карта для локальної записи, до 128GB
- Підтримує до 8 NAS накопичувачів, Передача відео з карти пам"яті на NAS після відновлення мережі
- HTTPSшифрування іуправлінняна основі портівдоступу по мережіIEEE 802.1x
- Підтримка dual-stream, H.264/H.265/MJPEG відео стиснення,Базоєв ші ірозширені настройкивідео,Real time відео при дозволі 2048 x 1536
- Мережеві протоколи:IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, UPnP, SNMP, FTP, 802.1x, QoS, HTTPS
- Аудіо:1вх/1вих
- Тривога:1вх/1вих, сигналізації, виклик предустановки, запис, активація релейного виходу.
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вулична |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 2048 х 1536 пікс |
| Чутливість, лк : | F1.6, Колір:0.05 Люкс, AGC вкл, Ч/Б:0,01 Люкс, AGC вкл. |
| об’єктив: | 2.8-12 мм, 4х |
| Цифрове збільшення: | |
| Швидкість збільшення: | 1с |
| Кути огляду: | 105 - 33.5 |
| Режим фокусування | < span class="short_text" id="result_box" lang="ru">Авто/напівавтоматичний/ручний |
| DWDR | підтримує |
| Відношення сигнал/шум | менш 52dB |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10.000c |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Баланс білого : | Автоматичний/Ручний/ATW/в приміщенні/на вулиці/лампа денного світла/лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 приватних зони |
| Поліпшення кадру | 3D DNR, HLC/BLC |
| Поворот нахил | |
| Поворот: | 0 - 350 |
| Нахил: | 0 - 90 (авто переворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 60с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 50с. |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Заплановані завдання | Програмування/перезавантаження/самостійне тестування/AUX вихід |
| Функції | |
| Детектор | вторгнень,перетин ліній,детектор аудіо,детектор руху |
| ROI стиснення | Підтримка4зон з< span>регульованими рівнями |
| Тривога | |
| Тривога вх/вих | 1вх/1вих |
| Спонукання тривоги | Виявлення вторгнення/перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/тривожні входи/конфлікт IP адреси/заповнення сховища |
| Дії при тривоги | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD карту, FTP, відправка Email |
| Входи/виходи | |
| Аудіо вхід | 1 аудіо вхід (Mic/Line). 2 ~ 2.4V [pp] |
| Аудіо вихід | 1 аудіо вихід, 600 |
| Мережа | |
| підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | 10Base -T,/100Base-TX, RJ45 |
| Головний потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - 2048х1536/1920x1080/1280x720 |
| Дод. потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (704х576), 25 кадрів/с. - (352х288), 25 кадрів/с. - (320х240), |
| Стиснення відео | H.265/H.264/MJPEG |
| Стиснення аудіо | G.711ulaw/G.711alaw/G.726/MP2L2/G. 722/PCM |
| Одночасний перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | До 32користувачів.3 рівня:адміністратор, оператор ікористувач |
| Система | |
| живлення: | живлення:DC 12В/8Вт , PoE (802.3af, клас 3) |
| прикладне програмування: | Open-ended API, support ONVIF, PSIA and CG, Support EZVIZ cloud P2P |
| Веб-браузер | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +50 С |
| Клас захисту: | IP66, IK10захист від блискавкиTVS4,000В,захист від перенапруги |
| Маса: | ф140 х 107 мм |
| Вага | 940г |
| Використовувати з кронштейном | < span id="result_box" lang="ru">Кріплення на стіну:DS -1273ZJ-140,DS -1292ZJ,DS -1293ZJ,< span>кріплення на стелю:1227ZJ-PT6,< span>Розподільна коробка:DS -1273ZJ-140,* не в комплекті |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування Без підсвічування
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання DC 12В/PoE
- Клас захисту IP66, IK10, TVS 4,000В
- Обьектив (мм) 2.8-12 мм, кут огляду 105 ° - 35 °
- Об’єктив
- Оптичне збільшення 4х
- Особливості Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 3 МП, 2048 (H) х 1536 (V)
- Розмір ф140х107 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.