IP SpeedDome відеокамера Hikvision DS-2DE2A204IW-DE3 (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2059
Аксесуари
Hikvision DS-2DE2A204IW-DE3 -2-мегапіксельна з ІЧ швидкісним куполом використовує мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/3 ". відеокамера має оптику з 4x кратним оптичним збільшенням, живлення DC 12В і PoE. Ця серія камер широко використовується в кафе, магазинах, офісах, коридорах, ресторанах тощо.
Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
Особливості:
- 1/3" Progressive Scan CMOS
- 1920x1080p - 25 к/с
- Чутливість:Колір:0.005Люкс (F1.6AGC on) Ч/б:0.001Люкс(F1.6, AGC on), 0 Люксз ІК
- Підтримує стисненняH.265 +/H.265
- 4x оптичне збільшення, 16х цифрове збільшення
- WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, EIS, регіональна експозиція, регіональний фокус
- ІЧ-підсвічування - до 20 метрів
- IP66, IK10
- DC 12В PoE
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.005Люкс (F1.6AGC on) Ч/б:0.001Люкс(F1.6, AGC on ), 0 Люксз ІК |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/Вприміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| Посилення | Авто/ручний |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Режим фокусування | Авто/ напівавтоматичний/ручний |
| WDR | 120 дБ |
| Швидкість затвора | 1/1-1/30,000 с |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 24 програмованих приватнихзон |
| об’єктив | |
| Фокусна відстань | 2,8-12мм, 4х оптичне збільшення |
| Швидкість збільшення | 2з |
| Кути огляду | Горизонтальний:109 ° -34 °, вертикальний:57 ° -19 °, кут огляду по-діагоналі:135 ° -39 ° |
| Робоча відстань | 10 -1500 мм |
| Діапазон діафрагми | F1.6 ~ F2.7 |
| PTZ | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:0 ° -330 °, Нахил:0 ° ~ 90 ° |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 ° - 100 °/с, По попереднього встановлення:100 °/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 ° - 100 °/с, По попереднього встановлення:100 °/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Пам"ять при відключенні живлення | Підтримується |
| Smart функції | |
| Smart події | Виявлення осіб, виявлення перетину лінії, вторгнення в область, входу/виходу з області, виявлення залишених/зниклих предметів |
| Основні події | Виявлення руху, виявлення несанкціонованого доступу, винятків |
| Smart запис |
Основні характеристики
Характеристики
Рекомендовані товари Швидке оформлення замовлення
Нажміть Оформити замовлення, щоб зробити запрос, і ми вам скоро передзвонимо
Оформити замовлення
Продовжити покупки >
Всього до сплати:
|
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.