5МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56H1T-VPIT3Z (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1813
Аксесуари
Особливості:
- 5 МП High-performance CMOS
- HDTVI відео вихід - роздільна здатність 5МП
- Моторизований об’єктив:f=2.8-12 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56H1T-VPIT3Z | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 2592 (H) х1944 (V) |
| мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | Моторизований об’єктив 2.8-12 мм @ F2.0 Кут огляду:28-86 |
| Кріплення об’єктива: | М14 |
| кутирегулювання: | Поворот:0 - 340, нахил:0 - 75,обертання:0-355 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 2592х1944 - 20 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Smart |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| Функції | цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -15%) |
| Потужність: | 4.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | ф145х125 мм |
| Вага: | 1600г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4.5Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE56H1T-VPIT3Z
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф145х125 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.