TurboHD камера Hikvision DS-2CE56H0T-ITMF (6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2031
Аксесуари
Особливості:
- 5 МпHigh-performance CMOS
- здатність 2560 х 1944
- Фіксований об’єктив 6 мм
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- OSD меню, 2DDNR, Smart ІК,Exir 2.0
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP67
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56H0T-ITMF | |
| Сенсор | 5 Мп CMOS image sensor |
| Кількість ефективних пікселів | 2560 (H) х1944 (V) |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив | 6 мм |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 75 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч " | ICR фільтр |
| Синхронізація | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео | 5 Мп- 20 кадрів/с, 4 Мп, 1080р - 25 кадрів/с |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Авто |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Функції | Яскравість, різкість, цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD |
| Кнопка перемикання | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -25%) |
| Потужність: | 4,3Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 91х82x68 мм |
| Вага: | 350г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця CMOS image sensor
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4,3Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE56H0T-ITMF (6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 91х82x68 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.