TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D7T-ITM (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1837
Аксесуари
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- HDTVI відео вихід - роздільна здатність 2МП
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, Smart ІК
- WDR 120dB
- Exir ІЧ підсвічування:20 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D7T-ITM | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм @ F2.0 Кут огляду:103 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| WDR | 120dB |
| Швидкість потоку відео: | 1920х1080 - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HDTVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| OSD меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Smart |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| Функції | Широкий динамічний діапазон (WDR), цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -15%) |
| потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | 20 метрів |
| Розміри: | 91х82х63 мм |
| Вага: | 350г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2.0 Мп, 1920(H)х1080(V)
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D7T-ITM (2.8 мм)
- Об’єктив 2.8 мм, кут огляду 103°
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 91х82х63 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.