2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-VFIR3F (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2006-02
Аксесуари
Особливості:
- 2Мп highperformance CMOS
- Аналоговий вихід HD, роздільна здатність до 1080p
- Перемикач день/ніч
- Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 30 метрів
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D1T-VFIR3F | |
| Сенсор: | 2MпCMOS image sensor |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8-12 мм @ F1.4 Кут огляду:102.25 ° -32 ° |
| Кріплення об’єктива: | Ф14 |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| Регулювання кута | Поворот:0 ° - 340 °; Нахил:0 ° -75 °; Обертання:0 ° - 355 ° |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p @ 25к/с/1080p @ 30к/с |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HDвихід |
| Відношення сигнал/шум: | > 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ± 15% |
| Потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | Ф 130.54 х 102.4мм |
| Вага: | 600г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 2Mп CMOS image sensor
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 15%/4Вт
- Модель DS-2CE56D0T-VFIR3F
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір Φ 130.54 × 102.4 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (АРУ вкл), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.