2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-IT3 (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1739
Аксесуари
2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-IT3 (3.6 мм)
Камера Hikvision DS-2CE56D0T-IT3 (3.6 мм) гарантує високу якість відеозапису завдяки технології HDTVI. Вона здатна передавати відео у форматі HD1080, як вдень, так і вночі завдяки режиму день/ніч з автоматичним перемиканням. Крім того, ця камера має захист від пилу і вологи за стандартом IP66, забезпечуючи надійну роботу в різних погодних умовах.
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - HD1080p < li>Режим день/ніч (ICR)
- Exir ІК
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D0T-IT3 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм @ F2.0 Кут огляду:82 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, накл він:0 - 75,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90 % або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | ф110х89 мм |
| Вага: | 350 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D0T-IT3 (3.6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф110х93 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.