TurboHD камера Hikvision DS-2CE16H0T-IT5F (8 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2033
Особливості:
- 5 МпHigh-performance CMOS
- здатність 2560 х 1944
- Фіксований об’єктив 6мм
- OSD меню, 2D DNR, DWDR
- EXIR 2.0, smart ІК, ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP67
- Відеовихід 4 в 1(перемикається TVI/AHD/CVI/CVBS)
- За коакс. (Hikvision-C)
Технічні характеристики:
| КамераDS-2CE16H0T-IT5F | |
| Сенсор: | 5 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 2560 (H) х1944 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 8 мм |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути регулювання: | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 180 °,обертання:0 ° -360 ° |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 5 Мп - 20 кадрів/с, 4 Мп, 1080p - 25 кадрів/с |
| Меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Авто/Колір/Ч-б |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Мова | Англійська |
| Функції | Яскравість, різкість, DNR, дзеркало,SMART ІК |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD |
| Кнопка перемикання | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В (+ -25%) |
| Потужність: | 5,2Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри: | 86,7х81,6x226мм |
| Вага: | 680г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 5 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Матриця high-performance CMOS
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 5.0 Мп, 2560 (H) х1944 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5,2Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE16H0T-IT5F (8 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 86,7х81,6x226 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.