IP камера Hikvision DS-2CD6562PT (1.27мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1369
Аксесуари
Повноцінні 360 огляду досягаються за допомогою використання мегапиксельного об’єктива типу риб"яче око. Камера може працювати в декількох режимах відображення і здатна підтримувати до 5 незалежних відеопотоків (без субпотоків)
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Таблиця 6 мегапікселів
- роздільна здатність 3072х2048 пікс.
- Кілька режимів перегляду
- Функції відеоаналітики
- Монтаж:стіна, стеля
- Кут огляду 360 (стелю), 180 (стіна)
- IP54
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.1 Люкс (F2.0) |
| Швидкість електронного затвора | 1/50с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.27 мм @ F2.0, Кут огляду:360 (стелю), 180 (стіна) |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Електронний |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 3072х2048 |
| Режими перегляду | Тип 1:1х риб"яче око (1280х1280 - 12к/с) + 1х панорама (2048х1536 - 12 к/с) + 3xPTZ (1024x768 - 12к/с) Тип 2:1х риб"яче око (3072х2048 - 25к/с) + 4xPTZ (1024x768 - 25к/с) Тип 3:1х риб"яче око (2048х2048 - 12к/с) + 1х риб"яче око (720х720 - 12к/с) + 3xPTZ (1024x768 - 12к/с) Тип 4:1х панорама (2048х1536 - 25 к/с) + 1х панорама (704х576 - 25 к/с) |
| Частота кадрів | 1280х960 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| ROI | Підтримує |
| BLC | Є, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, перетин лінії. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | M12 - 10/100M |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -10 C 50 C (-20 F 140 F) Вологість 95% або нижче |
| Джерело живлення | WAGO DC 24В, діапазон DC16.8В - DC30В, PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 6 Вт |
| Захист | IP54 |
| Розміри | 175х85х61 мм |
| Вага | 410 г |
Основні характеристики
- Установка Вбудована, (риб'яче око)
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 6МП 3072 (H) x 2048 (V)
- Живлення/споживання DC 24В, діапазон DC16.8В - DC30В/PoE (802.3af)
- Клас захисту IP54
- Модель DS-2CD6562PT (1.27мм)
- Розмір 175х85х61 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F2.0
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.