IP камера Hikvision DS-2CD6512-IO
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1443
Аксесуари
DS-2CD6512-IO застосовується в таких транспортних засобах, які мають більш високі вимоги до вібрації, заворушень і водонепроникності, наприклад, поїзд, громадський автобус, шкільний автобус і т.д.
Особливості:
- 1/3 1,3 Мп Progressive Scan CMOS
- 1280 х 960 - 25 к/с
- Три відеопотоку
- 3D DNR і WDR
- 3-х осьова регулювання
- Micro SD/SDHC/SDXC card (128Гб)
- DC12В/PoE (802.3af)
- ІЧ підсвічування 20- 30 м
- Захист:IP68, IK10
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1. 2, AGC вкл.), 0 лк з ІК 0.028 лк @ (F2.0, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/100,000 сек, підтримка автоматичного елек тронного затвора |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | 4 мм/F2.0, кут огляду 90 |
| кут регулювання | Поворот:-15 ~ 15, Нахил:0 ~ 30, Обертання:-90 ~ 90 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Режим День/ніч | ІЧ -фільтр |
| DNR | 3D-DNR |
| WDR | 120 дБ |
| стиснення | |
| Формат стиснення | Головний потік:Н.264/Н.265 Додатковий потік:Н.264/Н.265/MJPEG Третій потік:Н. 264/Н.265 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/основний профіль/високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (головний потік) |
| Відео бітрейте т | 256Кб/с 16Мб/с |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1280x960 |
| Частота кадрів, головний потік | (1280 х 960,1280 х 720) - 25 к/с |
| Додатковий потік | (704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240) - 25 к/с |
| Третій потік | (1280 х 960, 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240) - 25 к/с |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості, різкості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| ROI | Підтримка 4 фіксованих областей для кожного потоку або динамічне відстеження особи |
| Обрізка | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | день/ніч/авто/розклад/по тривозі |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (підтримка NFS, SMB/CIFS), ANR, Micro SD/SDHC/SDXC card (128Гб) |
| тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання, незаконний вхід |
| Виявлення | виявлення дефокусировки, зміни сцени, осіб, вторгнень, перехрестя лінії, входу в регіон, несанкціонованого виявлення багажу, видалення об’єкта |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS , IPv6 |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| функції | Скидання одним ключем, антиблікове, пятіпоточное, призначені для користувача потоки, биття, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP адрес |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| Основне | |
| живлення | DC12В/PoE (802.3af) |
| потужність | 8 Вт макс. |
| ІЧ-діапазон | 20 м - 30 м |
| Робочі умови | 40С + 65С |
| Вологість | до 95% |
| Рівень захисту | IP68, IK10 |
| Розміри | 155,17х110,9х60,8 мм |
| Вага | 960гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1.3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20-53 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/8Вт
- Клас захисту IP68, IK10
- Модель DS-2CD6512-IO
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 155,17 х 110,9 х 60,8 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.