IP камера Hikvision DS-2CD63C2F-IVS
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1413
Повноцінні 180 огляду досягаються за допомогою використання мегапиксельного об’єктива типу риб"яче око. Камера може працювати в декількох режимах відображення і здатна підтримувати до 5 незалежних відеопотоків (без субпотоків)
Особливості:
- 1/1.7 Progressive Scan CMOS
- Матриця 12 мегапікселів
- роздільна здатність 4000х3072 пікс.
- Кілька режимів перегляду
- Функції відеоаналітики
- Монтаж:стіна, стеля
- ІЧ підсвічування до 15 метрів
- Кут огляду 360
- Вбудований мікрофон і динамік
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:1вх/1вих, RS485
- IP66, IK10
Характеристики:
| Матриця | 1/1.7 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна светочувствіт ельность | 0.01 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1/25с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.98 мм @ F2.4, Кут огляду:360 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16 Kbps (G.726)/64 Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 4000х3072 |
| Режими перегляду | Тип 1:1х360 або 4хPTZ Тип 2:1х360 ( головний потік) + 1х360 (доп. потік) + 3хPTZ Тип 3:1х панорама (головний потік) + 1х панорама (доп. потік) |
| частота кадрів | Тип 1:1х360 (4000х3072 - 20к/с, 3072х3072 - 25к/с) або 4хPTZ (1600х1200 - 12к/с) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, перетин лінії. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 128Гб |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 Мб/с, RS-485 |
| Аудіо | 1вх/1вих, вбудований динамІЧ і мікрофон |
| Тривога | 1вх/1вих |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C ( -20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| ІЧ підсвічування | 15 метрів |
| Захист | IP66 , IK10 |
| Розміри | 164 х 152 х 43 мм |
| Вага | 1400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 12 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня, (риб'яче око)
- Дальність ІЧ-підсвічування 15 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.7 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 12МП, 4000 (H) x 3072 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/12Вт
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD63C2F-IVS
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 164х152х43 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.