IP камера Hikvision DS-2CD6362F-IV
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1375
Аксесуари
DS-2CD6362F-I (V) (S) мережева камера риб"яче око (fisheye), забезпечує панорамне зображення на 360 градусів. CMOS матриця з прогресивною розгорткою забезпечує зображення з високою роздільною здатністю до 6Мп (3072х2048). До 15 режимів відображення в режимі реального часу, спеціально призначених для 3 типів монтування та 2 режимів декодування. ІЧ-діапазон 15 метрів забезпечує хорошу видимість в умовах низької або навіть нульовою освітленості
Особливості:
- Матриця:1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Запис:Макс. 3072х2048 -25 кадрів/с
- ІЧ підсвічування до 15 метрів
- DWDR
- Вбудований мікрофон і динамік
- Функції аналітики
- Клас захисту IK10, IP66
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.05 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1/3 с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.27 мм @ F2.6 Кут огляду:360 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| Стиснення | |
| Стиснення відео | Головний потік:H.264, Доп потік:H.264/MJPEG |
| Профілі до Дака | Базовий/основний/високий |
| H.264 + | Підтримує |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64 кб/с (G.711)/16 кб/с (G.726)/64 кб/с (MP2L2 ) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 3072 x 2048 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3072x2048, 2048х2048, 1024x768 - 25 кадрів/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 720х720, 704х576 - 12.5 кадрів/с |
| Потоки | Високошвидкісний режим:1 або 4, багатоканальний режим:до 5 (немає додаткового потоку) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності , насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| налаштування іхображенія | Насиченість, яскравість, контрастність, чіткість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| ROI | Підтримка 3 фіксованих областей для кожного потоку |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад/по тривозі |
| Режими риб"ячий-очей | |
| Монтаж | Підтримує монтаж на:стеля/стіну/стіл |
| Режим декодування | Підтримка апаратного декодування і програмного декодування |
| Режими деварпа | до 15 режимів відображення в режимі реального часу. Риб"яче око:360, 4PTZ, риб"яче око + 3PTZ, риб"яче око + панорама + 3PTZ, 360 панорама, 360 панорама + PTZ, 360 панорама + 3PTZ, 360 панорама + 6PTZ, 360 панорама + 8PTZ, 2PTZ, риб"яче око + 8PTZ |
| Аналітика | |
| Вторгнення в регіон | Входити і розміщуватися в заздалегідь визначеному віртуальному регіоні, підтримуються до 4 зумовлених віртуальних областей |
| Перетин лінії | до 4 зумовлених віртуальних ліній |
| Теплова карта | Графічне представлення щільності відвідування |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS, SAMB/CIFS |
| Тривожні сигнали | Видимість:осіб, вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjor |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 Мб/с, 1 RS-485 інтерфейс |
| Аудіо входи | 1 - 3.5 мм аудіо вхід, Mic in/Line in, вбудований мікрофон (24dB) |
| Аудіо вихід | 1 - 3.5 мм аудіо вихід, 1 вбудований динамІЧ за замовчуванням, підтримка ехоподавлення |
| Тривога | 1вх/1вих |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 128Гб |
| Reset | є |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| Клас захисту | IP66, IK10 |
| Розміри | 164 х 152 х 43 мм |
| Вага | 1400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 6 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня, (риб'яче око)
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 6МП 3072 (H) x 2048 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/12Вт
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2CD6362F-IV
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Відеоаналітика, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування, Мікрофон
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 164х152х43 мм
- Чутливість 0.05 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.