IP камера Hikvision DS-2CD4D26FWD-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1406
Аксесуари
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Автодиафрагма
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- Ultra-low light
- H.265 +, H.265, H.264 +, H.264
- WDR 120 дБ
- IР66
- 6 аналізів поведінки, 1 виявлення винятків і виявлення особи
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.0027 Люкс/(F1.4, AGC вкл), 0 Люкс з ІК Ч/Б:0.0002 Люкс/(F1. 2, AGC вкл), 0.00027 Люкс/(F1.4, AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1 з ~ 1/100,000с |
| об’єктив | 2.8-12 мм, F1.4, горизонтальний кут огляду:90,1 - 31 |
| міцніла ення об’єктива | Ф14 |
| Довга витримка | Підтримується |
| регулювання діафрагми | DC drive |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 дБ |
| регулювання по трьох осях | Поворот:0 - +355, нахил:0 - 70, обертання:0 - 355 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | підтримує |
| Відео bit rate: | 32 Кбіт/с ~ 16 Мбіт/с |
| Аудіостиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kбіт/с (G.711)/16Kбіт/с (G.722.1)/16Kбіт/с (G.726)/32-192Kбіт/с (MP2L2)/32кбіт/с (PCM) |
| Smart функції | |
| Детекція руху | Виявлення перетину лінії , вторгнення в область, входу/виходу з області, залишених/зниклих предметів |
| Виявлення входу в регіон | Вхід в зумовлений віртуальний регіон із зовнішнього місця |
| Виявлення виходу з регіону | Вихід з заздалегідь визначеного віртуального регіону |
| Виявлення видалення об’єкта | об’єкти, вилучені з наперед визначеною області |
| Автоматичне визначення багажу | об’єкти, що залишилися в заздалегідь визначеному регіоні, такі як багаж, гаманець, небезпечні матеріали |
| Виявлення виключень | Виявлення ення зміни сцени |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| Кадр | |
| Максимальна роздільна здатність зображення: | 1920 x1080 |
| головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1920 х 1080, 1280 х 960 , 1280 х 720, 704 х 576, 640 х 480, 352 х 288, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/HLC/3D DNR/Defog/EIS |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, AGC, баланс білого настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб- браузером |
| Обрізка | Є |
| Перемикання день/ніч | Авто/день/ніч/за розкладом/по датчику тривоги | Накладення зображення | LOGO може бути накладено на відео 24-bit, 128 х 128 - формат BMP |
| ROI | 4 фіксовані області для кожного потоку і динамічне відстеження особи |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, помилка жорсткого диска, незаконний вхід |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS , IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| загальні функції | Скидання одним ключем, антиблікове, пятіпоточное, призначені для користувача потоки, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP адрес |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | 1 вхід (лінійний вхід), 1 вихід (лінійний вихід) |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet 1 RS-485 |
| Тривога | 2 входи, 2 виходи ( до DC24В 1A або AC110В 500 мА) |
| Відеовихід | 1Vp-p композитний вихід (75 Ом/BNC) |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується |
| Частота дискретизації аудіо | Макс. 48 кГц |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 20%, клемна колодка, PoE (802.3af, class 3) |
| потужність: | 9 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| ІЧ-діапазон | 10-30 м |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Захист | IP66 |
| Розміри: | Ф 146 x 133.5 мм |
| Вага | 1200 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 10-30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 20%/9 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD4D26FWD-IZS
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Відеоаналітика, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 140,5 х 122,6 мм
- Чутливість 0.002 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.