IP камера Hikvision DS-2CD4A26FWD-IZS (2.8-12мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Камера серії DarkFighter для умов з ультра недостатньою освітленістю (до 0.001 люкс).
Має провідні в галузі характеристики для слабкого освітлення , в числі яких більше ніж 2 MP прогресивні розгортки сканування зображення КМОП-датчиків, Full HD 1080p відео на швидкості до 60 кадрів в сек., потрійні відеопотоки, 3D DNR і WDR на 120 дБ. Результат - кристально ясні кольорові зображення в умовах до 0.001 люкс і B/W до 0.0001 люкс, які неможливо отримати в звичайних моделях для низької освітленості.
Все камери DarkFighter оснащені безліччю розумних технологій Hikvision, які поєднують в собі інтелект, ефективність і простоту у використанні для сучасного відеоспостереження. SMART технології включають виявлення осіб, виявлення руху, виявлення вторгнень і безвідмовне безперервне проходження за об’єктами в зоні покриття камери.
Особливості:
- 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- 1080p - 50 кадрів/с
- Довга витримка
- 120dB WDR
- 3D DNR
- Аудіо:1вх/1вих, тривога:1вх/1вих
- Підтримка мікро SD 128Гб
- DC 12В/PoE (802.3at)
Характеристики:
| Матриця | 1/1.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.002 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0.0027 Люкс (F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | моторизований 2.8-12 мм @ F1.4, Кут огляду:92-32 |
| Кріплення об’єктива | AF - автоматичний фокус і моторизований об’єктив |
| Управління діафрагмою | DC |
| Розширений динамічний діапазон | 120 дБ |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр |
| стиснення | |
| Відео стиск | H.264 +/H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний/високий |
| Відео бітрейт | 32 Кб/сек 16 Мб/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32 128Kbps (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс . роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 50 кадрів/с (1920х1080, 1280x960, 1280x720) |
| 3 - потоку | Незалежна настройка, до:25 кадрів/с (1920х1080) |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| < span class="hps">Поліпшення зображення | BLC/3D-DNR/ROI/Defog |
| Корекція спотворення | Підтримується |
| Обрізати | Підтримується |
| Перемикання день/ніч | Авто/розклад |
| Накладення картинки | 128 х 128, BMP 128bit, настроюються зони |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) , ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP , SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional) |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо | 1-кан 3.5 мм аудіо вхід (Мік./Лінія)/1 вихід |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100/1000 M Ethernet порт |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC/SDHC до 128Гб |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід (до DC24В 1A або AC110В 500mA) |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| Кнопка reset | є |
| Аудіо | |
| Фільтрація шумів | підтримується |
| Аудіо вх/вих | підтримується дві звукові доріжки, стерео |
| Частота звуку | 16kHz/32kHz/44.1kHz/48kHz |
| Відео аналітика | |
| Режим аналізу | Виявленняперетинулінії, виявленнявторгнень, область входу, область виходу,видаленняоб’єкта |
| Виявленнялініїперетину | Перетинатипопередньо намальованувіртуальну лінію |
| Виявлення в торженій | Перетин зумовленоївіртуальноїобласті |
| Вхід в зону | Вхідв зумовленівіртуальну ділянку ззовнішньогоділянки |
| Вихід із зони | Вихід ззаздалегідь визначеноговіртуальногоділянки |
| Залишені об’єкти | об’єкти, що залишилисяв установленомурегіоні, такі якбагаж, портмоне,небезпечніматеріали |
| Переміщення об’єктів | Переміщення об’єктівз визначеногорегіону |
| Виявлення особливих подій | Виявлення зміникадру,вРаптом збудженняаудіо потоку (< span class="hps">збільшення/зменшення), виявлення втратиаудіо,виявлення< span class="hps">расфокусировки об’єктива |
| Розпізнавання | Розпізнавання облич людей |
| Статистика | Підрахунокпроб"ектов(вхідівихід, номер об’єкта,складання< span class="hps">і показна екранів режимі реального часу) |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3at) |
| Споживання енергії | Макс. 12 Вт |
| Рівень захисту | IP67 |
| Діяльність ІЧ підсвічування | 100 метрів |
| Розміри | 100 х 104 х 312 мм |
| Вага | 2000 р |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 50 метрів
Характеристики
- Матриця 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3at)
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD4A26FWD-IZS (2.8-12мм)
- Об’єктив
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 100x103х311 мм
- Чутливість 0.02 Люкс/F1.2, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.