IP камера Hikvision DS-2CD4024F-A
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1590
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 1920х1080
- 2МП
- ROI, SVC
- DWDR, 3D DNR
- Micro SD до 64Гб
- Функція антітуман
- Mic вх/вих
Технічні характеристики:
| Камера | |
| Сенсор: | 1/2.8 progressive scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | колір:0.02 Люкс (F1.2, АРУ вкл) ч/б:0.005 Люкс (F1.2, АРУ вкл) |
| Швидкість затвора: | 1/3 ~ 1/100,000с |
| Зниження швидкості зйомки (Slow shutter): | Є |
| Кріплення об’єктива: | C/CS |
| Автодиафрагма: | DC drive |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Цифрове придушення шумів (DNR): | 3D DNR |
| Iірокій динамічний діапазон (WD R): | DWDR |
| Автофокус: | Автоматичний задній фокус * тільки в моделях -A |
| Відео стиск | |
| Відео стиск: | H.264/MPEG4/MJPEG |
| H.264 профілі: | Базовий профіль/Основний профіль/високий профіль |
| Відео bit rate: | 32 Kbps ~ 16 Mbps |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726 |
| Аудіо bit rate: | 64Kbps (G.711)/16Kbps (G.726) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність: | 1920х1080 |
| Швидкість запису: | 25к/с (1920 x 1080) 25к/с (1280 x 720) |
| 3й потік: | Незалежна настройка, до: 25к/с (1920 x 1080 ) |
| Налаштування зображення: | Режим повороту зображення, насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web |
| BLC: | Є, зони налаштовуються |
| Фото накладення: | 128 x 128, BMP 24bit, зони налаштовуються |
| HLC: | Є |
| Функція антітуман (Defog) : | Є |
| EIS: | Є |
| ROI: | Є |
| Мережа | |
| Мережеве сховище : | NAS |
| Тривозі: | Виявлення руху, розпізнавання осіб, сигнал про порушення, расфокусировка, втрата мережі, конфлікт IP адреси , заповнене х РАнилище |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP, SRTP optional) |
| Безпека: | Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адреси, анонімний доступ |
| Сумісність системи: | ONVIF, PSIA, CGI |
| Інтерфейси | |
| Аудіо вхід: | 1-кан 3.5мм, Mic вх/Line вх |
| Аудіо вихід: | 1-кан 3.5мм |
| Інтерфейс зв"язку: | RJ45 10M/100M ethernet порт, RS-485, RS-232 |
| Тривога вх/вих: | 1/1 |
| Відео вихід: | 1 Vp-p composite output (75/BNC) |
| Сховище: | Micro SD/SDXC, Макс. 64Гб |
| Кнопка перезавантаження: | Є |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 60C Вологість 95% або менше (без конденсату) |
| живлення: | AC 24В/DC 12/PoE (802.3af) |
| потужність: | 6 Вт (макс. 9Вт з ICR) |
| Розміри: | 70 х 58 x 145 мм |
| Вага: | 830 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування Немає
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/9Вт
- Клас захисту Немає
- Модель DS-2CD4024F-A
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 69х58х145
- Чутливість 0.02 Люкс (повідомлень у день), 0.005 Люкс (ніч)
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.