IP камера Hikvision DS-2CD2T43G0-I8 (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T43G0-I8 (2.8 мм) - це широкоформатний мережева камера відеоспостереження, яка стане прекрасним рішенням, якщо ви хочете побудувати якісну, надійну і функціональну систему безпеки на об’єктах різного призначення. Обладнання створено на базі 1/3-дюймової матриці з прогресивною системою розгортання CMOS, що дозволяє отримувати якісну 4-мегапіксельну картинку високої деталізації і чіткістю з правильною передачею кольору.
Все це сприяє тому, що користувач отримує якісну картинку з високою роздільною здатністю. Запис здійснюється зі швидкістю передачі даних 25 кадрів в секунду, тому навіть при перегляді відео онлайн через інтернет, ви не будете відчувати дискомфорту - ніяких глюків і стрибків. Наявність високої світлочутливості 0,01 Люкс і інфрачервоного підсвічування сприяє тому, що ви зможете проводити зйомку при повній відсутності світла. Дальність роботи камери відеоспостереження - 80 метрів, чого цілком достатньо навіть для об’єктів великого розміру.
В рамках традицій виробник оснастив камеру широким функціоналом для підвищення якості зйомки. Також передбачені аналітичні функції, що підвищує рівень ефективності. Наявність інтерфейсу RJ45 дозволяє підключатися до інтернету і переглядати відео онлайн, а також керувати налаштуваннями камери. З огляду на те, що камера працює на вулиці, передбачений високий клас захисту - IP67, тому обладнання стійко до згубних зовнішніх факторів.
Наш інтернет-магазин пропонує купити камеру відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T43G0 -I8 (2.8 мм) на вигідних умовах, користувачеві досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми надаємо тільки сертифікований товар від виробника, який обов"язково порадує вас ефективністю роботи. Доставку проводимо в будь-яку точку України.
Особливості:
- 1/3 Progressive Scan CMOS
- 2560 1440 @ 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Фіксований об’єктив 2.8 мм
- Чутливість:Колір:0.01 Люкс/( F1.2, AGC вкл), 0.018 Люкс/(F1.6, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- BLC/3D DNR/ROI
- H.265 +, H .265, H.264 +, H.264
- 3-х осьова регулювання
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- WDR 120 дБ
- IP67
Характеристики:
td>Тип H.265td>Виявлення осіб| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.018 Люкс/(F1.6, AGC вкл ), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| повільна ний затвор | Підтримується |
| Автодиафрагма | Ні |
| День/Ніч : | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 100, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апаратура | F1.6 |
| Управління фокусом | вручну |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:98, вертикальний:55, кут огляду по-діагоналі:114 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ИктПідсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 80 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (основний і додатковий потік) |
| основний профіль | |
| H.265 + | Підтримує (основний і додатковий потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/с |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень |
| Підтримується | |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 2560 x1440 |
| Головний потік: | 2560 х 1440, 2304 х 1296, 1920 x 1080 - 25 кадрів/с |
| доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Ні |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб , локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP- адреси |
| Протоколи: | |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Версія прошивки | V5.5.2 |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik-Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Відеовихід | немає |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | Кодування H .264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, PoE (802.3af) |
| потужність: | 11,5 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Матеріал | Метал |
| Захист | IP67, Грозозахист TVS 2000 на, захист від перенапруг і захист від перехідних напруг |
| Розміри: | Ф 105 х 299,7 мм |
| Вага | 1180 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/11,5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67, TVS 2000 на
- Локальне сховище Micro SD/SDHC/SDXC до 128GB
- Модель DS-2CD2T43G0-I8 (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Відеоаналітика, Розпізнавання облич, Висока роздільна здатність, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 105 х 299,7 мм
- Чутливість
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Григорьев П. Н. 2021-04-14
Камера смогла приятно удивить абсолютно всем – качеством, функционалом и своей простотой одновременно. Настроил буквально за 20 минут, хотя у меня первая такая камера. Со своей задачей справляется на 5+. Достаточно компактные размеры. Нет никаких недостатков, совсем.
Manuel 2021-04-02
kamera super, ystanovka ne slozhnaja
Кучеренко Владислав 2021-03-31
Камера с большим количеством функцией. Записывает видео хорошего качества днем и ночью. Подключается просто. Меня полностью все устраивает. Отдельное спасибо за то, что помогли выбрать и быстро доставили камеру.