IP камера Hikvision DS-2CD2E20F-W (2.8мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1504
Особливості:
- роздільна здатність 2 Мп (1920 x 1080)
- Стандарт стиснення H.264
- День/Ніч
- Підтримка живлення 12В або PoE
- 3D-DNR, DWDR
- Wi-Fi модуль
- Підтримка хмари EZVIZ
- Мобільні додатки IVMS-4500, Ezviz app
УВАГА! Дана модель камери підтримує роботу з додатком Hik-Сonnect тільки в разі підключення за допомогою кабелю. При підключенні через Wi-Fi додаток Hik-Сonnect працювати не буде!
Відеокамера буде працювати з мобільним додатком тільки в наступних випадках:
1. Камера підключена до мережі за допомогою кабелю кручена пара;
2. У мережі є відеореєстратор, який підтримує роботу з IP камерами
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/3 - 1/100.000 з |
| об’єктив | f=2.8мм/F2.0, кут огляду:106, Кріплення М12 |
| Режим день/ніч | Електронний |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG |
| Швидкість передачі | 32 до б/с 8 Мб/с |
| Подвійний потік | Підтримується |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Зображення | |
| Кадрів/сек. | 25к/с - 1920 x 1080, 1280 x 720 |
| Параметри зображення | Яскравість, Насиченість і Контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| BLC | Є,настроюються зони |
| ROI | Підтримується |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet порт |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos (SIP , SRTP, IPv6 optional) |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Wi-Fi параметри | |
| Wi-Fi стандарт: | IEEE802.11b/g/n |
| Частота: | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Пропускна здатність каналу зв"язку: | 20/40 MHz |
| Безпека: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 , WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS |
| Швидкість передачі: | 11b:11Mbps, 11g:54Mbps, 11n:up to 150Mbps |
| Дальність передачі | Приміщення:до 50 метрів. * Це варіюється в залежності від фактичної робочого середовища. |
| Загальні | |
| Слот пам"яті | SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Робочі умови | -10 C 40 C , Вологість до 90% |
| живлення | 12В DC ±, 10%, PoE (802.3af) |
| потужність | 4.2Вт |
| Розмір | ф93.9х121.6 мм |
| Вага | 200г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Установка Вбудована
- Дальність ІЧ-підсвічування немає
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/4.2Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD2E20F-W (2.8мм)
- Об’єктив
- Розмір Ф93 x 121 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 AGC вкл, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.