IP камера Hikvision DS-2CD2942F-IS (1.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1414
Аксесуари
Мініатюрна камера (Fish Eye) риб"яче око з ширококутним об’єктивом призначена для панорамної зйомки з функцією цифрового масштабування. Fisheye лінзи дають дуже широкі кути огляду, що дає зображенню характерний опуклий непрямолінійно вид.
Характеристики:
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна світлочутливість | 0.01 Люкс (F1.2, при вкл. АРУ), 0 люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1с ~ 1/100,000 сек |
| об’єктив | 1.6 мм, F1.6 Кут огляду:186 (горизонтальний), 106 (ветікальний) |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Розширений динамічний діапазон | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Режим День/ніч | електронний |
| < strong>Стиснення | |
| Стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Профілі Кодака | Базовий/основний |
| Бітрейт | 32 Кб/сек 8 Мб/сек |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2560x1440 |
| Частота кадрів | 2560x1140 - 12.5 кадрів/с, 1920х1080 - 25 кадрів/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрастності, насиченості з використанням клієнтського ПЗ або Веб браузера |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Безпека | Захист паролем, водяні знаки |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI |
| Слот пам"яті | micro SD/SDXC до 64Гб |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100 Мб/с |
| Аудіо | 1вх/1вих |
| Тривога | 1вх/1вих |
| Загальна | |
| Параметри навколишнього середовища | -30 C 60 C (-20 F 140 F) Вологість 90% або нижче |
| ІЧ підсвічування | -I:до 10 метрів |
| Джерело живлення | DC 12В ±, 10% PoE (802.3af) |
| Споживання енергії | Макс. 5 Вт |
| Розміри | ф119х41 мм |
| Вага | 600 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 progressive scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Вид (форм фактор) Мініатюрна, Панорамна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 4МП, 2560 (H) х 1440 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD2942F-IS (1.6 мм)
- Особливості Запис звуку, Висока роздільна здатність, Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Розмір ф119х41 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.