IP камера Hikvision DS-2CD2735FWD-IZ
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1462
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 3 Мп (2048 x 1536) або менших
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Стандарт стиснення H.264 +, H.264, H.265 +, H.265
- Фокусна відстань:2.8-12 мм
- 120dB WDR
- BLC/3D DNR/ROI
- Ступінь захисту:IP67, IK10
- ІЧ до 30 метрів
- Мікро SD до 128Гб
- 4 аналізу поведінки і розпізнавання осіб
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість, лк: | 0.005лк/F1.2 AGС вкл, 0.0089Лк/F1.6 AGС вкл, 0 Лк з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3c - 1/100.000c |
| Довга витримка: | Підтримується |
| об’єктив: | 2.8-12 мм/F1.6 |
| Кут огляду | як і горизонталі:97-33, по-вертикалі:69-25, по-діагоналі:130-41 |
| Кріплення об’єктива: | Ф14 |
| Режим день/ніч: | ICR фільтр |
| Придушення шуму: | 3D-DNR |
| WDR | 120dB |
| Регулювання (поворот/нахил) | поворот :0 ~ 355, нахил:0 ~ 75, обертання:0 ~ 355 |
| Стандарти стиснення | |
| Відео стиск: | H.264/MJPEG/H.264 +/H.265/H.265 + |
| Тип профілю, H.264: | Main Profile/High Profile |
| Тип профілю, H.265: | Main Profile |
| Відео бітрейд: | 32Kbps ~ 16 Mbps |
| Параметри кадру | |
| роздільна здатність: | 3 Мп, 2048 х 1536 |
| Основний потік | 2048 х 1536, 1920 х 1080, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Додатковий потік | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| 3-й потік | 1280х720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Налаштування кадру | Поворот, насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб- браузером |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | RJ45 10/100 M Ethernet порт |
| Відео вихід | 1Vp-p композитний вихід (75/BNC) |
| SVC | Підтримка кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка reset | є |
| Інтелектуальний набір функцій | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, виявлення залишених об’єктів, видалення об’єкта |
| Виявлення осіб | Виявлення облич людей в кадрі |
| ROI | Підтримка 1 фіксованою облас ти для основного потоку і допоміжного потоку |
| Мережа | |
| Інтерфейс: | 1 Ethernet порт - RJ45 10M/100M |
| Мережеве сховище: | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривоги: | Детектор руху, вторгнення, відключення мережу, конфлікт IP-адреси, виняток зберігання |
| Підтримка протоколів: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Загальна: | Одна кнопка скидання, запобігання спалаху, подвійний потік, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтрація IP-адрес, анонімний доступ |
| Стандарти: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| кількість одночасним сних підключень | до 6 каналів |
| Користувачі/рівні | до 32 користувачів, 3 рівня доступу:адміністратор, оператор і користувач |
| Web Browser | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Загальна | |
| ІЧ підсвічування: | до 30 м |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Слот під пам"ять | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128 Гб |
| живлення: | DC12V ±, 25%, PoE (802.3af) |
| Робочі температури: | -30C ~ 60 C, Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Максимальна споживана потужність: | 9.5 Вт |
| Клас захисту: | IP67, IK1 0, грозозахист TVS 2000 на, захист від перенапруги |
| Габарити: | Ф 153,4 х 133,1 мм |
| Вага: | 1287г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 3 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/H.264 +/H.265/H.265 +
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 3 Мп, 2048 (H) х 1536 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/9,5 Вт
- Клас захисту IP67, IK10, TVS 2000 на
- Модель DS-2CD2735FWD-IZ
- Особливості YouTube трансляція, Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 153,4х133,1 мм
- Чутливість 0.005 Лк/F1.2 AGС вкл, 0.0089 Лк/F1.6 AGС вкл, 0 Лк з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.