IP камера Hikvision DS-2CD2642FWD-IZS
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1505
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 4 Мп (2688x1520)
- Моторизований об’єктив
- WDR 120dB, 3D DNR, BLC
- Аудіо:1вх/1вих, Тривога:1вх/1вих
- Вбудований слот для micro-SD карт до 128Гб
- Моніторинг:EZVIZ, iVMS-4500
- Підтримка H.264 +
- IP66
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0.014 лк @ (F1 .4, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/10,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | Моторизований f=2.8 12мм/F1.4 |
| Кут огляду | 105.5 - 31.9 |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Режим Ден ь/ніч | Механічний ІЧ-фільтр з авто перемиканням |
| Динамічний діапазон | WDR 120dB |
| стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG/H.264 + |
| Тип H.264 | Головний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/сек 16МБ/сек |
| Аудіо стиснення | G.711/G.722/G.726/MP2L2 |
| Швидкість стиснення аудіо (-S) | 64 Кб/сек (G.711)/16Кб/сек (G.722)/16Кб/сек (G .726)/32-128Кб/сек (MP2L2) |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 2688x1520 |
| Частота кадрів | 20к/сек - 2688x1520, 25к/сек - 1920x1080, 1280x720 |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR/ROI |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Перемикання день/ніч | Авто/вручну/датчиком тривоги |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (підтримує NFS, SMB/CIFS) , ANR, мікро SD/SDHC/SDXC, до 128GB |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjou |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| слот мікро SD | Вбудований слот для micro-SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Тривога | 1вх/1вих |
| Аудіо | 1вх/1вих |
| Основне | |
| живлення | 12В DC ±, 10%, РоЕ (802.3af) |
| Потужність | 5.5 Вт макс. (7.5Вт з вкл. ICR) |
| Діяльність ІК | До 30м |
| Робочі умови | 30С 60С |
| Рівень захисту | IP66 |
| Розміри | 95 x 105 х 258.6 мм |
| Вага | 1200гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/7.5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2642FWD-IZS
- Об’єктив
- Особливості Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 95x105х258 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.