IP відеокамера Hikvision DS-2CD2621G0-IZ (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2151-02
Аксесуари
- Модель:DS-2CD1621FWD-IZ
- Виробник:Hikvision
- Установка:Вулична
- Відео стиск:H.264 +/H.264/MJPEG
- Матриця:1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність:2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Чутливість :0.01 Люкс, 0 лк з ІК
- об’єктив:2.8 - 12 мм, кут огляду 100 ° ~ 35 °
- Дальність ІЧ-підсвічування:30 метрів
- живлення/споживання:DC 12В/PoE (802.3af)/11Вт
- Клас захисту:IP67
- Розмір:91x105х295 мм
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/3-1/100,000 сек |
| Довга витримка | Підтримується |
| об’єктив | Моторизований f=2.8 - 12мм/F1.4 |
| Кут огляду | 100 ° - 35 ° |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Режим« День/ніч » | Механічний ІЧ-фільтр з авто перемиканням |
| DNR | 3D-DNR |
| Динамічний діапазон | WDR 120дБ |
| Стиснення | |
| Формат стиснення | Н.264/MJPEG/H.264 + |
| Тип H.264 | Головний профіль |
| Швидкість стиснення | 32Кб/с - 8МБ/с |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота кадрів | 1080р/720р - 25кадров/с |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| Перемикання день/ніч | Авто/вручну |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | мікро SD/SDHC/SDXC, до 128GB |
| Тривожні сигнали | Видимість:вторгнення, расфокусірованія, руху. Динамічний аналіз, оповіщення при несанкціонованих діях, відключення мережі, конфлікт IP-адреси, винятків зберігання |
| Протоколи | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjou |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| Слот мікро SD | Вбудований слот для micro-SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Відео вихід | 1 BNC |
| Кнопка Reset | є |
| Основне | |
| живлення | 12В DC ± 10%, РоЕ (802.3af) |
| Потужність | 11 Вт макс. |
| Діяльність ІК | До 30м |
| Робочі умови | - 30 ° С - 60 ° С |
| Рівень захисту | IP67 |
| Розміри | 92 x 105 х 294 мм |
| Вага | 1200гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Особливості Ширококутова, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.