IP камера Hikvision DS-2CD2620F-IS
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1380
Особливості:
- роздільна здатність 2 Мп
- Варіфокальний об’єктив
- Цифровий WDR, 3D DNR, BLC
- Стандарт захищеності IP66
- Вбудований слот для micro-SD карт до 128Гб
- Аудіо вхід/вихід, Тривожний вхід/вихід
- Підтримка VCA функцій
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК |
| Електронний затвор | 1/25-1/100,000 сек |
| об’єктив | 2.8 12мм @ F1.4 |
| Кут огляду | 113 - 33 |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Режим День/ніч | Механічний ІЧ-фільтр з автопереключеніе |
| Цифрове шумозаглушення | 3D DNR |
| Динамічний діапазон | Цифровий WDR |
| Компенсація стрічного засвічення | Підтримується, зони настроюється |
| стиснення | |
| Формат стиснення | Н. 264/MJPEG |
| Швидкість стиснення | 32Кб/сек 8МБ/сек |
| Аудіостиснення (-S ) | G.711/G.726/MP2L2 |
| Швидкість стиснення аудіо (-S) | 64 Кб/сек (G .711)/16Кб/сек (G.726)/32-128Кб/сек (MP2L2) |
Dual Stream | є |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота кадрів | 25к/сек - 1920x1080, 1280x720 |
| Налаштування зображення | Налаштування яскравості, контрасту, насиченості через клієнтське ПЗ або Веб браузер |
| ROI | Підтримується |
| Мережа | |
| Мережеве зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Тривожні сигнали | Детекція руху, втрата сигналу |
| Протоколи | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP , NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Стандарти сумісності | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Захист паролем, водяні знаки, дуальний потік |
| Інтерфейси | |
| Інтер фейс зв"язку | 1 RJ45 10М/100М Ethernet порт |
| Локальне зберігання | Вбудований слот для micro-SD карт до 128Гб |
| Основне | |
| живлення | 12В DC ±, 10%, РоЕ (802.3af) |
| потужність | 7.5 Вт |
| Діяльність ІК | До 30м |
| Робочі умови | 40С 60С |
| Рівень захисту | IP66 |
| Розміри | 95 x 105 х 258.6 мм |
| Вага | 1200гр |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 progressive scan CMOS
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/7.5Вт, PоE (802.3af)
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2620F-IS
- Об’єктив
- Особливості YouTube трансляція, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір 95x105х258 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F1.2, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.