IP камера Hikvision DS-2CD2542FWD-IWS (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1415
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 4 Мп (2688 x 1520)
- Стандарт стиснення H.264 +
- Низька світлочутливість
- WDR 120dB/3D DNR/BLC
- Ступінь захисту:IP66, IK08
- ІЧ до 10 метрів
- День/Ніч (ICR)
- Вбудований мікрофон
- Аудіо:1вих, Тривога:1вх/1вих
- Wi-Fi модуль
- Мікро SD до 128Гб
- Регулювання в 3х площинах
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість, лк: | 0.01Лк/F2.0 AGС вкл, 0 лк з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/3c - 1/10.000c |
| об’єктив: | 2.8мм/F2.0 (кут огляду 103) |
| Кріплення об’єктива: | M12 |
| Режим день/ніч: | Авто перемикання, ICR фільтр |
| Придушення шуму: | 3D-DNR |
| WDR | 120dB |
| Регулювання (поворот/нахил) | Поворот:-30 ~ 30, нахил:0 ~ 75, обертання:0 ~ 360 |
| Стандарти стиснення | |
| Відео стиск: | H.264/MJPEG/H.264 + |
| Тип профілю, H.264: | Main Profile |
| Відео бітрейт: | 32Kbps ~ 16 Mbps |
| Подвійний потік: | Підтримує |
| Аудіо стиснення: | G. 711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Аудіо бітрейт: | 64Kbps (G .711)/16Kbps (G.722.1)/16Kbps (G.726)/32 - 128Kbps (MP2L2) |
| Параметри кадру | |
| роздільна здатність: | 4 Мп ( 2688х1520) |
| Швидкість запису: | 2688х1520 - 20 кадрів/с, 1920х1080 - 25 кадрів/з |
| Налаштування кадру: | Поворот, насиченість, яскравість, контрастність, резкость |
| BLC: | Підтримує, зониконфігуруються |
| ROI стиснення: | Підтримує |
| Мережа | |
| Інтерфейс: | 1 Ethernet порт - RJ45 10M/100M |
| Мережеве сховище: | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривоги: | Детектор руху,вторгнення,відключеннямережу,конфліктIP -адреси,< span class="hps">виключеннязберігання |
| Підтримка протоколів: | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP , RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Загальна: | Одна кнопкаскидання, запобіганняспалаху,подвійний потік,дзеркало,захист паролем, маскаконфіденційності,водяной знак, фільтраціяIP -адрес,анонімний доступ |
| Стандарти: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Wi-Fi модуль | |
| Стандарт: | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Частота: | 2.4 GHz ~ 2.4835 GHz |
| Ширина смуги пропускання каналу: | 20/40MHz |
| Протоколи: | 802.11b:CCK, QPSK, BPSK, 802.11g/n:OFDM |
| Безпека: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS |
| Вихідна потужність передачі: | 11b:17 ±, 1.5dBm - 11Mbps 11g:14 ±, 1.5dBm - 54Mbps 11n:12.5 ±, 1.5 dBm |
| Прийом: | 11b:-90dBm - 11Mbps (Typical) 11g:-75dBm - 54Mpbs (Typical) 11n:-74dBm (Typical) |
| Швидкість передачі: | 11b:11Mbps, 11g:54Mbps, 11n:up to 150Mbps |
| Відстань: | 50 метрів.*Продуктивністьваріюється в залежності від навколишнього середовища |
| Загальна | |
| ІЧ підсвічування: | до 10 м |
| Слот під пам"ять | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Кнопка Reset | є |
| живлення: | DC12V ±, 10%, PoE (802.3af) |
| Робочі температури: | -30C ~ 60 C, Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Максимальна споживана потужність: | 5 Вт |
| Клас захисту: | IP66, IK08 |
| Габарити: | 99.3х96.7х52.8 мм | Вага: | 600г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 4 МП, 2688 (H) х 1520 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CD2542FWD-IWS (2.8 мм)
- Особливості Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 99х96x52 мм
- Чутливість 0.01 лк @ (F2.0, AGC вкл.), 0 лк з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.