IP камера Hikvision DS-2CD2163G0-IS (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2163G0-IS (2.8 мм) - це надійна і сучасна камера від відомого китайського бренду, за допомогою якої ви зможете забезпечити якісну широкоформатний зйомку . Новинка була представлена в 2018 році і вже завоювала популярність серед багатьох покупців. Високій якості зйомки сприяє встановлена 1/2,9-дюймова матриця з прогресивною системою розгортання.
Можливості даної матриці настільки широкі, що дозволяють отримувати деталізовану і чітку картинку з правильно передачею кольору в 6-мегапіксельний форматі. Швидкість запису купольної камери - 20 кадрів в секунду при максимальній роздільній здатності і 25 кадрів в секунду, якщо знизити якість зйомки. Незалежно від обраного варіанту, ви зможете з комфортом переглядати відео в режимі реального часу.
Встановлено світлочутлива матриця на рівні 0,01 Люкс і інфрачервоне підсвічування, що дозволяє проводити зйомку не тільки при поганому освітленні, а навіть при повній відсутності світла. Запис проводиться в тих потоках, що забезпечує максимально велику швидкість запису. У купольної камері відеоспостереження Hikvision DS-2CD2163G0-IS (2.8 мм) встановлено фіксований об’єктив з фокусом 2,8 мм і кутом огляду 97 градусів, чого цілком достатньо для більшості цілей.
Можна також вибрати опцію для підвищення якості зйомки і інтелектуальні функції, які підвищують ефективність роботи системи спостереження. Можливість підключення до інтернету сприяє тому, що ви зможете стежити за об’єктом в режимі онлайн через смартфон, планшет і інші гаджети. Всі системи знаходяться всередині герметичного металевого корпусу з індексом захисту IP67, тому без проблем витримує різні зовнішні чинники.
Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити камеру відеоспостереження Hikvision DS -2CD2163G0-IS (2.8 мм) в Україні недорого, отримавши в розпорядження виключно сертифіковану продукцію. Вам необхідно просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті, а всю іншу роботу виконають наші фахівці. Доставляємо продукцію по всій території України.
Особливості:
- 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- 3072 2048 @ 20 кадрів в секунду
- Фіксований об’єктив 2.8 мм
- Чутливість:Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- BLC/3D DNR/ROI
- H.265 +, H.265, H.264 +, H.264
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 Гб
- WDR 120 дБ
- IP67, IK10
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.9 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | Колір:0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| Автодиафрагма | Ні |
| День/Ніч: | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:0 - 355, нахил:0 - 75, обертання:0 - 355 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апаратура | F2.0 |
| Управління фокусом | Авто |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:97, вертикальний:63, кут огляду по-діагоналі:120 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| ИктПідсвічування | |
| ІЧ-діапазон | до 30 метрів |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (основний потік) |
| Тип H.265 | основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (основний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кб/с ~ 16 Mб/з |
| Аудіостиснення | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Kб/с (G.711)/16Kб/с (G.722.1)/16Kб/с (G.726)/32-192Kб/с (MP2L2) |
| Smart функції | |
| Аналіз поведінки | Виявлення перетину лінії , виявлення вторгнень |
| виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і підпотоків |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 3072 x2048 |
| Головний потік: | 3072 х 2048, 3072 х 1728, 2944 х 1656 - 20 кадрів/с, 2560 х 1440, 1920 x 1080, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Ні |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом/по датчику тривоги |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (N FS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Версія прошивки | V5.5.3 |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне , биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Учасники/рівні | До 32 користувачів, три рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 Hik -Connect, iVMS-5200 |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0 + |
| Інтерфейс | |
| Аудіо | 1 вхід (лінійний вхід), 1 вихід (лінійний вихід), моно звук |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M самоадаптівний порт Ethernet |
| Тривога | 1 вхід, 1 вихід |
| Відеовихід | Ні |
| Вбудоване сховище | Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 ГБ |
| SVC | Кодування H.264 і H.265 |
| Кнопка скидання | Так |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Підтримується |
| Частота дискретизації аудіо | 8 кГц/16 кГц/32 кГц/44,1 кГц/48 кГц |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, PoE (802.3af) |
| потужність: | 7,5 Вт |
| Робоча темпі ратура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Захист | IP67, IK10 |
| Розміри: | Ф 111 х 82.4 мм |
| Вага | 500 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 6 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/7.5 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CD2163G0-IS (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості YouTube трансляція, Запис звуку, Антивандальна, Висока роздільна здатність, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 111 х 82.4 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс/(F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.