IP камера Hikvision DS-2CD1221-I3 (4 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1665
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 2 Мп (1920 x 1080)
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Стандарт стиснення H.264/MJPEG
- Два потоку
- ІЧ 30 метрів
- 3D-DNR, DWDR
- День/Ніч (ICR)
- DC 12В, PoE (802.3af)
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | 0.01 Люкс/F1.2, AGC ON, 0 Люкс з Ік 0.028 Люкс/F2.0, AGC ON, 0 Люкс з Ік |
| Електронний затвор | 1/3 - 1/100.000с, підтримує повільний затвор |
| об’єктив | f=4 мм/F2.0, Кут огляду:78, Кріплення М12 |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр з автоматичним вимикачем |
| Площини | Поворот:0-360, нахил:0-75, обертання:0-360 |
| DNR | 3D-DNR |
| WDR | DWDR |
| Стандарт стиснення | |
| Формат стиснення | Головний потік:H.264, Доп. потік:H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Baseline/Main profile |
| швидкість передачі | 32 кб/с 8 Мб/с |
| Подвійний потік | Підтримується |
| Зображення | |
| Макс. роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Головний потік | 1920x1080/1280х960/1280x720 - 25кадров/с |
| Доп. потік | 704х576/640х480/352х288/320х240 - 25кадров/с |
| Параметри зображення | Яскравість, насиченість, контраст, налаштовуються через клієнтське ПЗ або веб-браузер |
| Перемикання день/ніч | Авто/за розкладом/по тривозі |
| Інша | Дзеркало, BLC, ROI |
| Мережа | |
| Мережевий інтерфейс | 1хRJ45 10M/100M Ethernet порт |
| Протоколи | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, FTP, 802.1x, Qos (SIP, SRTP, IPv6 optional) |
| Сумісність | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Функції | Anti-Flicker, Heartbeat, Mirror, Password Protection, Privacy Mask |
| Загальні | |
| Робочі умови | -10 C 40 C, Вологість до 90% |
| живлення | DC 12В ±, 25%, PoE (802.3af) |
| потужність | 4.5Вт |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розмір | 148x79х93 мм |
| Вага | 350г |
| кронштейн | DS-1296Z для настінного монтажу, в комплекті |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoE (802.3af)/4.5Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CD1221-I3 (4 мм)
- Об’єктив
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 148x79х93 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 AGC вкл, 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.