| ROM/RAM: | 16/256Мб |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | |
| Дальність PoE: | 250 м |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 56В 30Вт (бюджет 240 Вт) |
| Функціональні особливості: | 8-портовий |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.88 мп/с |
| Живлення: | 2х 12-56V DC |
| Потужність споживання: | 20-260 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +80°C |
| Розміри: | 85 х 132 х 165 мм |
| Вага: | 1.91 кг |
| ROM/RAM: | 16/256Мб |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт |
| Дальність PoE: | 250 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | Розрядка повітря: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 4-портовий |
| Споживана потужність PoE: | 56В 30Вт (бюджет 120 Вт) |
| Функціональні особливості: | 4-портовий |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.92 мп/с |
| Живлення: | 2х 12-56V DC |
| Потужність споживання: | 12-132 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +80°C |
| Розміри: | 85 х 132 х 165 мм |
| Вага: | 1.86 кг |
| Буферна пам’ять: | 2М |
| Макс. пропускна здатність: | 9.6 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-T/TX, IEEE802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-X, IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3x. |
| Порти (DownLink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (10/100/1000M), 2x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 80 x 220 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-8 порт 30Вт (бюджет 120 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 7.14 мп/с |
| Живлення: | 48-57 VDC |
| Потужність споживання: | 3-120 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +75°C |
| Розміри: | 165 х 145 х 54 мм |
| Вага: | 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 205 x 80 x 220 мм |
| Вага брутто: | 1.08 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Живлення від PoE-in: | Можливість живлення через порти ETH1, несумісно зі стандартами IEEE802.3af, 802.3at і 802.3bt, режим B, 9–30 В постійного струму |
| Макс. пропускна здатність: | 1 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3x, 802.3az |
| Молнієзащит: | IP30 |
| Порти (DownLink): | 5 x RJ45 10/100 Мбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Живлення: | 9 – 30В DC |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C |
| Розміри: | 113.1 x 27.4 x 80.5 мм |
| Вага: | 146.5 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 90 x 30 x 130 мм |
| Вага брутто: | 0.3 кг |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 24 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T IEEE802.3u 100BASE-T/TX IEEE802.3ab 1000BASE-T IEEE802.3z 1000BASE-X IEEE802.3u 100BASE-FX IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | Громозахист: 6 кВ 8/20us; Ступінь захисту: IP40 |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100/1000Base-T PoE (дані/живлення), 2х 10/100/1000Base-T дані |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт ; IEEE802.3af/at; бюджет 240Вт (48-57В DC) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 17.856 мп/с |
| Живлення: | 48-57В DC |
| Потужність споживання: | 3 - 60 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +75°C |
| Кількість у ящику: | 20 шт |
| Розміри: | 165 х 145 х 54 мм |
| Вага: | 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 85 x 205 x 215 мм |
| Вага брутто: | 1.06 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Буферна пам’ять: | 1M |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 1.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-T/TX, IEEE802.3u 100Base-FX, IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | Захист від блискавки: 6 кВ 8/20 мкс; рівень захисту: IP40 |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт ; IEEE802.3af/at; бюджет 60Вт/48VDC (IEEE802.3af), 120Вт/48VDC (IEEE802.3at) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 0.89 мп/с |
| Живлення: | 48-57В DC |
| Потужність споживання: | 2 - 120 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +85°C |
| Розміри: | 119 х 100 х 30 мм |
| Вага: | 500 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Вага брутто: | 0.46 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Буферна пам’ять: | 1M |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T IEEE802.3u 100BASE-T/TX IEEE802.3ab 1000BASE-T IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | Захист від блискавки: 6 кВ 8/20 мкс; рівень захисту: IP40 |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 4K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт ; IEEE802.3af/at; бюджет 60Вт (48-57В DC) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.93 мп/с |
| Живлення: | 48-57В DC |
| Потужність споживання: | 3 - 60 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +75°C |
| Розміри: | 119 х 100 х 35 мм |
| Вага: | 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Вага брутто: | 0.48 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Буферна пам’ять: | 1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 3 і 4 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 4,8 Гбіт/с |
| Порти (DownLink): | 4 × 10/100 Мбіт/с RJ45; 1 × RJ45 1000 Мбіт/с |
| Порти (Uplink): | 1 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1 90 Вт, 2-4 30 Вт; Загалом: 110 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 3.57 мп/с |
| Живлення: | 48 - 57 В DC, 2.5 A |
| Потужність споживання: | 120 Вт |
| Робоча температура: | -40 °C - 75 °C |
| Розміри: | 158 × 101 × 32 мм |
| Вага: | 350 г |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 128 KB |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100M RJ45 |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Живлення: | 7 – 57В DC |
| Потужність споживання: | 1.5 Вт |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C; IP30 |
| Розміри: | 113.1 x 41.2 x 74.6 мм |
| Вага: | 256 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 80 x 45 x 130 мм |
| Вага брутто: | 0.28 кг |
| Буферна пам’ять: | 1M |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T IEEE802.3u 100BASE-T/TX IEEE802.3ab 1000BASE-T IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | Захист від блискавки: 6 кВ 8/20 мкс; рівень захисту: IP40 |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 4K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт ; IEEE802.3af/at; бюджет 60Вт/48VDC (IEEE802.3af), 120Вт/48VDC (IEEE802.3at) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.93 мп/с |
| Живлення: | 48-57В DC |
| Потужність споживання: | 2 - 120 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +85°C |
| Розміри: | 120 х 95 х 35 мм |
| Вага: | 600 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Вага брутто: | 0.48 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Буферна пам’ять: | 128 KB |
| Макс. пропускна здатність: | 10 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
| Порти (DownLink): | 5 x RJ45 10/100/1000М |
| Протоколи PoE: | 802.3af/802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт, бюджет 60 Вт |
| Живлення: | 9 – 30В DC |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C; IP30 |
| Розміри: | 115 x 32 x 95 мм |
| Вага: | 384 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 150 x 30 x 180 мм |
| Вага брутто: | 0.44 кг |
| Буферна пам’ять: | 1M |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 4.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3i 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/FX;IEEE802.3z 1000Base-X, IIEEE802.3x |
| Молнієзащит: | Захист від блискавки: 6 кВ 8/20 мкс; рівень захисту: IP40 |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 4K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт ; IEEE802.3af/at; бюджет 60Вт/48VDC (IEEE802.3af), 120Вт/48VDC (IEEE802.3at) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 3.57 мп/с |
| Живлення: | 48-57В DC |
| Потужність споживання: | 2 - 120 Вт |
| Робоча температура: | -40 - +85°C |
| Розміри: | 119 х 100 х 35 мм |
| Вага: | 500 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 155 x 45 x 180 мм |
| Вага брутто: | 0.48 кг |
| Строк гарантії: | 36 міс. |
| Буферна пам’ять: | 128 KB |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбит/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
| Порти (DownLink): | 8 x RJ45 10/100/1000М |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Живлення: | 7 – 57В DC |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C; IP30 |
| Розміри: | 132 x 44.2 x 95.1 мм |
| Вага: | 517 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 110 x 50 x 150 мм |
| Вага брутто: | 0.54 кг |
| Буферна пам’ять: | 128 KB |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
| Порти (DownLink): | 8 x RJ45 10/100/1000М |
| Порти (Uplink): | 2х SFP |
| Протоколи PoE: | 802.3af/802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на порт, 240 Вт бюджет |
| Живлення: | 7 – 57В DC |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C; IP30 |
| Розміри: | 132 x 44.2 x 95.1 мм |
| Вага: | 517 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 110 x 45 x 155 мм |
| Вага брутто: | 0.56 кг |
| Буферна пам’ять: | 128 KB |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.3az |
| Порти (DownLink): | 8х 10/100M RJ45 |
| Протоколи PoE: | 802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на порт, 240 Вт бюджет |
| Живлення: | 7 – 57В DC |
| Потужність споживання: | 1.5 Вт |
| Робоча температура: | -40 °C - +75 °C; IP30 |
| Розміри: | 113.1 x 41.2 x 74.6 мм |
| Вага: | 256 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 80 x 45 x 130 мм |
| Вага брутто: | 0.7 кг |
Топ товарів категорії Комутатори