| Ethernet порти (DownLink): | 24х 10/100/1000 Base-T |
| VLAN: | Підтримує 16х |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 48 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4кВ контакт |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Управління потоком: | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів: | 35.7 мп/с |
| Живлення: | 100-240В АС |
| Потужність споживання: | 14 Вт |
| Робоча температура: | 0 - 50°C |
| Розміри: | 440x165х44 мм |
| Вага: | 2.8 кг |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2 x 10/100/1000BASE-T з 1 комбо |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 180 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.55 мп/с |
| Живлення: | 100-240В AC |
| Потужність споживання: | 20-180 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 440 x 214.9 x 44 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 10.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M), 1x SFP (100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 300 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 8.05 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-300 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330x220x45 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.38 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 2М |
| Макс. пропускна здатність: | 12.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): контактний розряд ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ; IEC61000-4-5(Блискавкозахист/Від перенапруги): Потужність: CM±4 кВ/DM±2 кВ; Порт: ±4 кВ |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (1000M), 2x SFP (1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1, 2(+)/3, 6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 15,4 Вт/30 Вт на порт бюджет 300Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 12.5 мп/с |
| Живлення: | вбудований адаптер живлення AC 100-240В |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330 х 215 х 44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.56 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2 x 10/100/1000BASE-T з 1 комбо |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.55 мп/с |
| Живлення: | 100-240В AC |
| Потужність споживання: | 20-180 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 440 x 214.9 x 44 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 20 × 1000 Мбіт/с RJ45 + (4 Hi-PoE) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 21 і 24 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Протоколи PoE: | порт 1-4:IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порти 5-24 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність: | 400 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-4 90Вт, 5-24 30 Вт; Загальна:370Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 41.664 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В DC, 6.5 A |
| Робоча температура: | -10 ° C - 55 ° C |
| Розміри: | 440 × 220.8 × 44 мм |
| Вага: | 3 кг |
| SFP порти (1 Гбіт/с): | 1 порт |
| Відстань до споживача PoE: | 100м |
| Виробник: | Utepo |
| Загальна кількість портів: | 24 порти |
| Кількість портів PoE: | 24 |
| Комплектація: | PoE комутатор, елементи кріплення, інструкція |
| Максимальна потужність: | 370Вт |
| Напруга PoE на кожному порту: | 54В |
| Підтримка FAST ETHERNET: | 24 порти |
| Порти: | 24x10/100Base-TX Ethernet-порти (PoE +), Uplink:2x10/100/1000Base-TX + 1x1000Base-X (combo) |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 24 порти |
| Потужність кожного порту PoE: | 30Вт |
| Стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 af/at |
| Тип пристрою: | PoE комутатор |
| Живлення: | AC 100-240В |
| Робоча температура: | -10 ° ... + 50 ° |
| Розміри, мм: | 442х207х44.5 |
| Вага, г: | 2790 |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x RJ45 (100M) c PoE |
| Ethernet порти (Uplink): | 2x RJ45 (100/1000M), комбо:1x SFP (1000M) |
| Буферна пам’ять: | 2.75M |
| Вологість: | 5% -95% |
| Загальна кількість портів: | 26 портів |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8Gbps |
| Молниезащита: | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8кв |
| Порти PoE (100 МБ/С): | 4 порту |
| Потужність: | <300W (включаючи PoE) |
| Протоколи PoE: | 802.3af/at (PSE) |
| Розмір таблиці MAC: | 4K |
| Споживана потужність PoE: | Всі порти ≤30Вт; Загальна ≤270Вт |
| терморегулятори контактів PoE: | 1/2 (+), 3/6 (-) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.55Mpps |
| Живлення: | AC 100В ~ 240В, 50/60Hz |
| Робоча температура: | -10 ℃ ~ 50 ℃ |
| Розміри: | 442х207х44 мм |
| Вага: | 2.79кг |
| Буферна пам’ять: | 4.1М |
| Макс. пропускна здатність: | 32 Гбит/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3x. |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): контактний розряд ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000MM) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Швидкість пересилання пакетів: | 26.78 мп/с |
| Живлення: | Зовнішній адаптер 12V/2A |
| Потужність споживання: | 15 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 270x180x45 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 245 x 75 x 305 мм |
| Вага брутто: | 1.68 кг |
| Строк гарантії: | 12 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 56 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3u 100Base-FX; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M), 2x SFP (1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 275 x 90 x 410 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 300 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 41.664 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-300 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330x220x44 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 275 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.76 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3u 100Base-FX; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 2x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (10/100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 390 x 95 x 530 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 400 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 38.69 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-400 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 440x290x44.5 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 390 x 95 x 530 мм |
| Вага брутто: | 4.58 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
24-портовий гігабітний некерований PoE комутатор Hikvision DS-3E0526P-E
Знятий з виробництва
Ціну уточнюйте
| Ethernet порти (DownLink): | 24х 1000 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1х SFP 1000 Мбіт/с |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на порт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 38.688 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В AC, 6.5 A |
| Потужність споживання: | 30 - 400 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 55 °C |
| Розміри: | 440 × 44 × 220.8 мм |
| Вага: | 3.74 кг |
24-портовий некерований PoE комутатор Ruijie Reyee RG-ES126S-LP V2
Знятий з виробництва
Ціну уточнюйте
| Ethernet порти (DownLink): | 24 x 10/100BASE-TX |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 x 10/100/1000BASE-T (1 Combo) |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 6kV |
| Розмір таблиці MAC: | 16K |
| Споживана потужність PoE: | 180 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.55 мп/с |
| Живлення: | 220В 4A |
| Потужність споживання: | 220 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +45°C |
| Розміри: | 440 × 208 × 44 мм |
| Вага: | 3 кг |
24-портовий некерований PoE комутатор Ruijie Reyee RG-ES126S-P V2
Знятий з виробництва
Ціну уточнюйте
| Молнієзащит: | |
| Розмір таблиці MAC: | 16К |
| Живлення: | 220В 4A |
| Потужність споживання: | 432 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +45°C |
| Розміри: | 440 × 208 × 44 мм |
| Вага: | 3 кг |