| Ethernet порти (DownLink): | 10/100M/1000М RJ4 PoE ports, 802.3af/at/bt |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 Gigabit RJ45 uplink, 2 Gigabit SFP uplink |
| Дальність PoE: | 13-16 порт до 300м |
| Макс. пропускна здатність: | 16 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Споживана потужність: | 225W |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на кожний PoE порт, загальна максимальна потужність 225W |
| Живлення: | 100 - 240 В DC, 6.5 A |
| Робоча температура: | -20 ° C - 55 ° C |
| Вага: | 3 кг |
| Буферна пам’ять: | 768 кбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 1 Гб/с |
| Порти (DownLink): | 4 × RJ45 10/100 Мбіт/з PoE |
| Порти (Uplink): | 1 х 10/100 Мбіт/с |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1-4 ≤30Вт; Загальне: 60Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 0.74 мп/с |
| Живлення: | 54 В DC, 1.2 A |
| Потужність споживання: | 65 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - 40°C |
| Розміри: | 121x28x83 мм |
| Вага: | 260 г |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 9.2 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z |
| Порти (Uplink): | 16 × RJ-45 10/100 Мбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 16 K |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 230 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.84 мп/с |
| Живлення: | 220В 2.5A |
| Потужність споживання: | 250 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +45°C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.6 кг |
| Буферна пам’ять: | 768 Кбіт |
| Макс. пропускна здатність: | 1 Гбит/с |
| Порти (DownLink): | 4x RJ45 (100M) |
| Порти (Uplink): | 1х RJ45 (100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розпинування контактів PoE: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1-4 ≤30Вт; Загальна: 45Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 0.744 Mpps |
| Живлення: | 54В DC, 0.92 A |
| Потужність споживання: | 50 Вт |
| Робоча температура: | 0°C ~ 40°C |
| Розміри: | 121.1 × 27.6 × 83.1 мм |
| Вага: | 200 г |
| Буферна пам’ять: | 1 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 1.8 Гб/с |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Порти (DownLink): | 8x RJ45 (100M) |
| Порти (Uplink): | 1х RJ45 (100M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 130 x 85 x 210 мм |
| Розпинування контактів PoE: | 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1-8 ≤30Вт; Загальна: 80 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 1.34 мп/с |
| Живлення: | 54В DC, 1.6 A |
| Потужність споживання: | 6-86 Вт |
| Робоча температура: | 0°C ~ 40°C |
| Розміри: | 170 × 27.6 × 93.1 мм |
| Вага: | 350г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 130 x 85 x 210 мм |
| Вага брутто: | 0.9 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 768 кбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 1.2 гбіт/с |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Порти (DownLink): | 4 x 10/100М RJ45 PoE |
| Порти (Uplink): | 2 × 10/100М RJ45 |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 2K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 115 x 85 x 195 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | 30Вт на порт; бюджет 35 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 0.89 мп/с |
| Живлення: | 54В DC, 0.92A |
| Потужність споживання: | 3-50 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 121.1x83.1x27.6 мм |
| Вага: | 200 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 115 x 85 x 195 мм |
| Вага брутто: | 0.68 кг |
| Буферна пам’ять: | 1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 3 і 4 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 4,8 Гбіт/с |
| Порти (DownLink): | 4 × 10/100 Мбіт/с RJ45; 1 × RJ45 1000 Мбіт/с |
| Порти (Uplink): | 1 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1 90 Вт, 2-4 30 Вт; Загалом: 110 Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 3.57 мп/с |
| Живлення: | 48 - 57 В DC, 2.5 A |
| Потужність споживання: | 120 Вт |
| Робоча температура: | -40 °C - 75 °C |
| Розміри: | 158 × 101 × 32 мм |
| Вага: | 350 г |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 2 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 9.6 Гбіт/с |
| Порти (DownLink): | 8 × RJ45 100 Мбіт/с |
| Порти (Uplink): | 2 × RJ45 1000 Мбіт/с |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af,IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4 K |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at 30Вт (бюджет 110 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 7.14 мп/с |
| Живлення: | 54В 2.22A |
| Потужність споживання: | 120 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 217.6 × 27.6 × 108.5 мм |
| Вага: | 540 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 140 x 80 x 250 мм |
| Вага брутто: | 1.2 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Uplink порт: | 2 Uplink * 100 Мбіт |
| Виробник: | Hikvision |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Загальна потужність портів POE: | 35W |
| Кількість портів PoE: | 4 10/100M RJ45 PoE ports |
| Максимальна відстань живлення POE : | до 300 метрів |
| Максимальна потужність на порт: | 30W |
| Споживана потужність: | 35 Вт |
| Температура експлуатації: | 0 ° C- 40 ° C |
| Розміри: | 145 x 68.45 x 25.6 мм |
| Вага: | 0.265 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x RJ45 (100M) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2х RJ45 (1000M) |
| Буферна пам’ять: | 4 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z |
| Метод комутації: | Передача з проміжним зберіганням |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 16К |
| Споживана потужність: | 400 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-24 ≤30Вт; Загальна:370Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.5472 мп/с |
| Живлення: | 100-240 В DC, 6.5 A |
| Робоча температура: | -10 ° C - 55 ° C |
| Розміри: | 440 × 44 × 221 мм |
| Вага: | 2.83 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 × gigabit PoE RJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × gigabit fiber |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8 K |
| Розпинування контактів PoE: | 1/2(-), 3/6(+); 4/5(+), 7/8(-); 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -2430 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 36.688 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В AC |
| Потужність споживання: | 400 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| Ethernet порти (DownLink): | 8x RJ45 (10/100M) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2х RJ45 (10/100/1000M), 2x SFP (1000M) |
| Вологість: | 5% ~ 95% |
| Додатково: | CCTV режим |
| Макс. пропускна здатність: | 5.4 Гб/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE802.3at, IEEE 802.3x, IEEE802.3z |
| Метод комутації: | Передача з проміжним зберіганням |
| Молнієзащит: | |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-8 ≤30Вт; Загальна:123Вт |
| Живлення: | 100-240 В |
| Робоча температура: | 0 ° C ~ 40 ° C |
| Розміри: | 294х166х44 мм |
| VLAN: | 32 |
| Буферна пам’ять: | 1,5 Мбіт |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гб/с |
| Порти (DownLink): | 8 × RJ45 10/100/1000 Мбіт/с PoE |
| Порти (Uplink): | 2 х 10/100/1000 Мбіт/с |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | Порти: 1-8 ≤30Вт; Загальне: 110Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.8 мп/с |
| Живлення: | 54 В DC, 2.22 A |
| Потужність споживання: | 120 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - 40°C |
| Розміри: | 218x28x109 мм |
| Вага: | 540 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 140 x 90 x 250 мм |
| Вага брутто: | 1.2 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 2 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 1 - 8 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 5,6 Гбіт/с |
| Порти (DownLink): | 8 × 10/100 Мбіт/с RJ45 |
| Порти (Uplink): | 2 × 1000 Мбіт/с RJ45 |
| Протоколи PoE: | порт 1-2 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порт 3-8 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1 - 2 порт : 8-pin power: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-); 3 - 8 порт : End-span: 1/2(-), 3/6(+) |
| Споживана потужність PoE: | 30-90 Вт порт/бюджет 110Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 4.17 мп/с |
| Живлення: | 54 В DC, 2.22 A |
| Потужність споживання: | 120 Вт |
| Робоча температура: | 0 °C - +40°C |
| Розміри: | 217.6 × 27.6 × 108.5 мм |
| Вага: | 560 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 140 x 95 x 255 мм |
| Вага брутто: | 1.22 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
8-портовий гігабітний некерований POE комутатор Hikvision DS-3E0510P-E
Знятий з виробництва
Ціну уточнюйте
| Ethernet порти (DownLink): | 8х 1000 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1х SFP 1000 Мбіт/с |
| Буферна пам’ять: | 1.5 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 20 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 4К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на порт (бюджет 110 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 14.88 мп/с |
| Живлення: | 48 В DC, 2.5 A |
| Потужність споживання: | 10 - 120 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 55 °C |
| Розміри: | 217.6 × 27.8 × 108.55 мм |
| Вага: | 600 г |
24-портовий гігабітний некерований PoE комутатор Hikvision DS-3E0526P-E
Знятий з виробництва
Ціну уточнюйте
| Ethernet порти (DownLink): | 24х 1000 Мбіт/с |
| Ethernet порти (Uplink): | 1х SFP 1000 Мбіт/с |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт на порт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 38.688 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В AC, 6.5 A |
| Потужність споживання: | 30 - 400 Вт |
| Робоча температура: | -10 °C - 55 °C |
| Розміри: | 440 × 44 × 220.8 мм |
| Вага: | 3.74 кг |