| ROM/RAM: | 512Мб |
| CPU: | 98DX3236A1 800MHz |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x RJ45 (10M/100M/1000М) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2x SFP/SFP + |
| SFP порти (1 Гбіт/с): | 2 порту |
| VLAN: | IEEE 802.1Q |
| Віддзеркалення портів: | Є |
| Вологість: | 10% ~ 90% RH |
| Живлення від PoE-in: | Є |
| Модель чіпа комутатора: | 98DX3236A1 |
| Монітор температури на платі: | Є |
| Моніторинг напруги: | Є |
| Операційна система: | SwOS/RouterOS (Dual boot) |
| Підтримка FAST ETHERNET: | 24 порти |
| Радіатор процесора: | Є |
| Розмір таблиці MAC: | 16K |
| Споживана потужність: | 24Вт |
| Тепловідводи на чіпі: | Є |
| Управління: | L2 |
| Управління потоком: | Є |
| Живлення: | DC 9 - 30В/passive PoE |
| Робоча температура: | -40º до + 60ºC |
| Розміри: | 443x144x44 мм |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 10/100/1000Base-T (PoE 802.3 af/at) |
| Ethernet порти (Uplink): | 4 SFP 1000Base-X |
| VLAN: | Підтримує 4094х |
| Макс. пропускна здатність: | 56 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 42 мп/с |
| Робоча температура: | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри: | 440 х 293 х 44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 330 x 140 x 540 мм |
| Вага брутто: | 3.92 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 × gigabit PoE RJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × gigabit fiber |
| VLAN: | 4094 |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8 K |
| Розпинування контактів PoE: | 1/2(-), 3/6(+); 4/5(+), 7/8(-); 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-) |
| Споживана потужність PoE: | порт 1 -2430 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 36.688 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В AC |
| Потужність споживання: | 400 Вт |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 10/100/1000Base-T PoE 802.3 af/at |
| Ethernet порти (Uplink): | 4 SFP+ 10GBase-X |
| VLAN: | Підтримує 4094х |
| Макс. пропускна здатність: | 336 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 16К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 96 мп/с |
| Робоча температура: | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри: | 440 х 357 х 44 мм |
| Ethernet порти (DownLink): | 24х 10/100/1000 Base-T |
| VLAN: | Підтримує 16х |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Віддзеркалення портів: | Підтримує |
| Макс. пропускна здатність: | 48 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4кВ контакт |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Управління потоком: | Підтримує |
| Швидкість пересилання пакетів: | 35.7 мп/с |
| Живлення: | 100-240В АС |
| Потужність споживання: | 14 Вт |
| Робоча температура: | 0 - 50°C |
| Розміри: | 440x165х44 мм |
| Вага: | 2.8 кг |
| Макс. пропускна здатність: | 8.8 Гбіт/с |
| Молнієзащит: | 4 kV |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2 x 10/100/1000BASE-T з 1 комбо |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт порт (бюджет 180 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 6.55 мп/с |
| Живлення: | 100-240В AC |
| Потужність споживання: | 20-180 Вт |
| Робоча температура: | 0°C - +40°C |
| Розміри: | 440 x 214.9 x 44 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Буферна пам’ять: | 2М |
| Макс. пропускна здатність: | 12.8 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): контактний розряд ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ; IEC61000-4-5(Блискавкозахист/Від перенапруги): Потужність: CM±4 кВ/DM±2 кВ; Порт: ±4 кВ |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (1000M), 2x SFP (1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE 802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Розпіновка PoE контактів: | 1, 2(+)/3, 6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 15,4 Вт/30 Вт на порт бюджет 300Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 12.5 мп/с |
| Живлення: | вбудований адаптер живлення AC 100-240В |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330 х 215 х 44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 240 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.56 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| ROM/RAM: | 16/512 Мб |
| CPU: | ARM 32bit 98DX3236 800 MHz |
| Живлення від PoE-in: | Passive PoE |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP+ (1000M) |
| Живлення: | 2 (DC jack10-30В , PoE-IN) |
| Потужність споживання: | 21 Вт |
| Робоча температура: | -40°C - +60°C IP20 |
| Розміри: | 285 x 144 x 44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 200 x 70 x 400 мм |
| Вага брутто: | 200 x 70 x 400 мм |
| Строк гарантії: | 12 міс. |
| Ethernet порти (DownLink): | 20 × 1000 Мбіт/с RJ45 + (4 Hi-PoE) |
| Ethernet порти (Uplink): | 2 × 1000 Мбіт/с SFP |
| Буферна пам’ять: | 4.1 Мбіт/с |
| Дальність PoE: | порти 21 і 24 - 300 м |
| Макс. пропускна здатність: | 12 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Молнієзащит: | 6 кВ |
| Протоколи PoE: | порт 1-4:IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, порти 5-24 IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність: | 400 Вт |
| Споживана потужність PoE: | Порти:1-4 90Вт, 5-24 30 Вт; Загальна:370Вт |
| Швидкість пересилання пакетів: | 41.664 мп/с |
| Живлення: | 100 - 240 В DC, 6.5 A |
| Робоча температура: | -10 ° C - 55 ° C |
| Розміри: | 440 × 220.8 × 44 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Ethernet порти (DownLink): | 24 10/100/1000Base-T (PoE 802.3 af/at) |
| Ethernet порти (Uplink): | 4 SFP 1000Base-X |
| VLAN: | Підтримує 4094х |
| Макс. пропускна здатність: | 336 Гбіт/с |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Споживана потужність PoE: | 30 Вт (бюджет 370 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 42 мп/с |
| Робоча температура: | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розміри: | 440 х 293 х 44 мм |
| Буферна пам’ять: | 4.1М |
| Макс. пропускна здатність: | 32 Гбит/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3x. |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): контактний розряд ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000MM) |
| Розмір таблиці MAC: | 8К |
| Швидкість пересилання пакетів: | 26.78 мп/с |
| Живлення: | Зовнішній адаптер 12V/2A |
| Потужність споживання: | 15 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 270x180x45 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 245 x 75 x 305 мм |
| Вага брутто: | 1.68 кг |
| Строк гарантії: | 12 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 56 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3u 100Base-FX; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 24x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x RJ45 (10/100/1000M), 2x SFP (1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 275 x 90 x 410 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 300 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 41.664 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-300 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 330x220x44 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 275 x 90 x 410 мм |
| Вага брутто: | 2.76 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| Буферна пам’ять: | 4M |
| Макс. пропускна здатність: | 52 Гбіт/с |
| Мережеві стандарти: | IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX; IEEE802.3ab 1000Base-T; IEEE802.3z 1000base-X; IEEE802.3u 100Base-FX; IEEE802.3x |
| Молнієзащит: | IEC61000-4-2(ESD): розряд контакту ±8 кВ, повітряний розряд ±15 кВ. |
| Порти (DownLink): | 2x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink): | 2x SFP (10/100/1000M) |
| Протоколи PoE: | IEEE802.3af/at |
| Розмір таблиці MAC: | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 390 x 95 x 530 мм |
| Розпіновка PoE контактів: | 1/2(+), 3/6(-) |
| Споживана потужність PoE: | 1-24 порт 30Вт (бюджет 400 Вт) |
| Швидкість пересилання пакетів: | 38.69 мп/с |
| Живлення: | AC100~240V вбудований адаптер |
| Потужність споживання: | 5-400 Вт |
| Робоча температура: | -20 - +55°C |
| Розміри: | 440x290x44.5 мм |
| Вага: | 3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 390 x 95 x 530 мм |
| Вага брутто: | 4.58 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
| ROM/RAM: | 128Мб/128Мб |
| USB: | microUSB тип AB (для підключення модему) |
| COM порт: | Є, (RJ45) |
| CPU: | Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz |
| Ethernet порти (DownLink): | 24x RJ45 (10M/100M/1000М) |
| Ethernet порти (Uplink): | 1x SFP |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n (2-всеспрямовані антени 4 дБі, 2.4 ГГц, 300 Мбіт/с) |
| Вологість: | 10% ~ 90% |
| Живлення від PoE-in: | Є (passive PoE) |
| Монітор температури на платі: | Є |
| Моніторинг напруги: | Є |
| Операційна система: | RouterOS |
| Радіатор процесора: | Є |
| Споживана потужність: | 19 Вт |
| Управління: | Layer 3 |
| Живлення: | DC 8-28 В |
| Робоча температура: | -30ºC ~ + 60ºC |
| Розміри: | 285x145x45 мм |