| Ємність: | 256 Гб |
| Макс. швидкість тривалої передачі: | 150 - 10 МБ/с |
| Форм-фактор: | microSD |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 100 x 3 x 110 мм |
| Вага брутто: | 0.01 кг |
| Ємність: | 256 Гб |
| Макс. швидкість тривалої передачі: | 160 - 90 МБ/с |
| Форм-фактор: | microSD |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 100 x 3 x 150 мм |
| Вага брутто: | 0.01 кг |
Карта пам’яті Kingston microSDXC Canvas Go Plus Gen4 A2 U3 V30 + Adapter 256 ГБ
Немає в наявності
1 958 ₴
| Ємність: | 256 Гб |
| Макс. швидкість тривалої передачі: | До 200 МБ/с |
| Форм-фактор: | MicroSDXC UHS-II (U3) V30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 100 x 3 x 115 мм |
| Вага брутто: | 0.01 кг |
Топ товарів категорії Карти пам'яті
Карта пам’яті Kingston microSDXC Canvas Go Plus Gen4 A2 U3 V30 + Adapter 256 ГБ
Немає в наявності
1 958 ₴
Новинки категорії Карти пам'яті
Карта пам’яті Kingston microSDXC Canvas Go Plus Gen4 A2 U3 V30 + Adapter 256 ГБ
Немає в наявності
1 958 ₴