5
| Тривожні входи/виходи: | 8/2 |
| Wi-Fi: | Немає |
| Wi-Fi: | Немає |
| Інтерком: | Так |
| Автовідповідач: | Так |
| Габаритні розміри: | 180 × 140 × 22.4 мм |
| Гарантія від виробника: | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур: | від -10 до +55 ° C |
| Дисплей: | LCD |
| Екранне меню: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Кнопка відкриття замку: | Так |
| Колір корпусу: | срібло |
| Комплект: | немає |
| Країна виробник: | Китай |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Монтаж домофона : | накладний |
| Підключення: | Проводове |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка викличних панелей/камер: | 8 + 24 |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Пам’ять: | вбудована пам’ять:128 Мб, Flash пам’ять:32 Мб, підтримка SD карти:до 32 Гб |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Регулювання: | яскравість, кольоровість, контрастність, гучність, чутливість мікрофона |
| Режим "Не турбувати": | Так |
| Роздільна здатність екрану: | 1024×600 |
| Розмір екрану: | 7 " |
| Розмір екрану: | 7 |
| Розмова з відвідувачем: | Гучний зв'язок |
| Система: | IP |
| Споживання: | ≤7 Вт |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Відеодомофон |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Функціональні особливості: | Без Wi-Fi |
| Живлення: | DC 12V/1A, PoE (IEEE802.3af), через індикатор 12V/200mA |
| Wi-Fi: | Немає |
| Wi-Fi: | Немає |
| Інтерком: | Так |
| Відкриття замку: | за кодом |
| Габаритні розміри: | 98.5х100х34.2 мм |
| Гарантія від виробника: | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур: | від -20 до +60 ° C |
| Дисплей: | TFT |
| Запис по детекції руху: | Немає |
| Зчитувач: | Кодова клавіатура |
| Кількість абонентів відеопанелі: | Багатоабонентські |
| Колір корпусу: | чорний |
| Комплект: | немає |
| Країна виробник: | Китай |
| Монтаж панелі: | Накладний, Врезной |
| Підключення: | Проводове |
| Підключення SD карти пам’яті: | Немає |
| Підтримка викличних панелей/камер: | працює з викличної панеллю DS-KD8003-IME1 |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Розмір дисплея: | 3.5″ |
| Розмір екрану: | 3.5 |
| Система: | IP |
| Споживання: | 3 Вт |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Станція виклику |
| Живлення: | DC 12В |
| Роздільна здатність: | 1080p |
| Тип підсвічування: | ІЧ 3м |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Тривожні входи/виходи: | 8/2 |
| Wi-Fi: | Є |
| Wi-Fi: | Так |
| Аудіо вхід/вихід: | всеспрямований мікрофон, вбудований динамік |
| Габаритні розміри: | 200x140x15 мм |
| Дисплей: | TFT |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Колір корпусу: | Білий |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Монтаж домофона : | накладний |
| Підключення: | Дротове |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка викличних панелей/камер: | до 16 IP камер або каналів із DVR; |
| Пам’ять: | Micro SD, макс 32Гб |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Роздільна здатність екрану: | 1024×600 |
| Розмір екрану: | 7 " |
| Розмір екрану: | 7 |
| Система: | IP |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Відеодомофон |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| ROM/RAM: | 32Мб/128Мб |
| Особливості: | Кольоровий, Wi-Fi, Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Призначення: | Для будинку, Для квартири, Для офісу |
| Wi-Fi: | Є |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Діагональ екрану: | 7 |
| Дисплей: | 7 дюймів |
| Колір: | чорний |
| Локальне сховище: | Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення SD карти пам’яті: | Да |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12В |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 175 мм × 113,5 мм × 18,1 мм (6,89" × 4,47" × 0,71") |
| ROM/RAM: | 32Мб/128Мб |
| Особливості: | Кольоровий, Wi-Fi, Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Призначення: | Для будинку, Для квартири, Для офісу, Для магазину |
| Wi-Fi: | Є |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Діагональ екрану: | 7 |
| Дисплей: | 7 дюймів |
| Колір: | чорний |
| Локальне сховище: | Підтримка TF-карток до 128 ГБ |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Linux |
| Підключення SD карти пам’яті: | Да |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Тривожні входи: | 8 |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12В |
| PoE: | IEEE 802.3at |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 180,4 × 128,4 × 21,8 мм |
Новинка
| WDR: | Підтримує |
| Ethernet: | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Аудіо вихід: | вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | всеспрямований мікрофон |
| Камера: | 2МП HD CMOS |
| Кути огляду: | Г:146°; В:82° |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, RTSP, , ipv6, onvif |
| Метод роботи: | механічна кнопка |
| Монтаж: | врізний / накладний |
| Роздільна здатність: | 1080p |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Тип підсвічування: | ІЧ |
| Тривожні входи: | 4 |
| Управління замком: | 2 - релейні виходи для керування замком |
| Живлення: | DC 12В 500 mA |
| PoE: | 802.3af |
| Потужність споживання: | 5 Вт |
| Робоча температура: | -40° - +60° С |
| Розміри: | 98x99x42 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г): | 160 x 80 x 160 мм |
| Вага брутто: | 0.5 кг |
| Строк гарантії: | 24 міс. |
5
| ROM/RAM: | 4Гб/1Гб |
| Ethernet: | RJ45 10/100 Мб/с |
| RS485: | 1 порт |
| Wi-Fi: | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi: | Так |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вихід: | Вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Дисплей: | 7 |
| Локальне сховище: | Micro SD, макс 32Гб |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Сенсорні кнопки |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Android 5.1 |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
| Розмір екрану: | 7 |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Тип: | Домофон |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | DC 12В |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 200x140x15 мм |
| Wi-Fi: | Немає |
| Виробник: | Hikvision |
| Кільк. відеопанелей: | |
| Модель: | DS-KH2220 |
| Підключення SD карти пам’яті: | Немає |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири |
| Розмір: | 195х132х19 мм |
| Розмір екрану: | 7 |
| Тип: | Домофон |
| Тип кріплення: | Накладний монтаж |
| Функції: | Аудіо/відео зв'язок, відкриття замку, дзвінки між абонентами |
| Живлення: | DC 12В |
5
| Тривожні входи/виходи: | 8/2 |
| Wi-Fi: | Є |
| Wi-Fi: | Так |
| Інтерком: | Так |
| Автовідповідач: | Так |
| Габаритні розміри: | 200x140x15.1 мм |
| Гарантія від виробника: | 12 місяців |
| Дисплей: | LCD, TFT |
| Екранне меню: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Колір корпусу: | срібло |
| Країна виробник: | Китай |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Монтаж домофона : | накладний |
| Підключення: | Дротове |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка викличних панелей/камер: | 34 ip викличні панелі і ip камери |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Пам’ять: | вбудована пам’ять:128 Мб, Flash пам’ять:32 Мб, підтримка SD карти:до 32 Гб |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Регулювання: | яскравість, кольоровість, контрастність, гучність, чутливість мікрофона |
| Режим "Не турбувати": | Так |
| Роздільна здатність екрану: | 1024×600 |
| Розмір екрану: | 7 " |
| Розмір екрану: | 7 |
| Розмова з відвідувачем: | Гучний зв'язок |
| Система: | IP |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Відеодомофон |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
5
| Тривожні входи/виходи: | 8 входів |
| Wi-Fi: | Немає |
| Wi-Fi: | Немає |
| Інтерком: | Так |
| Автовідповідач: | Так |
| Габаритні розміри: | 200x140x15.1 мм |
| Гарантія від виробника: | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур: | від -10 до +55 ° C |
| Дисплей: | LCD, TFT |
| Екранне меню: | Так |
| Запис по детекції руху: | Так |
| Кнопка відкриття замку: | Так |
| Колір корпусу: | срібло |
| Комплект: | немає |
| Країна виробник: | Китай |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Монтаж домофона : | накладний |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підключення SD карти пам’яті: | Так |
| Підтримка викличних панелей/камер: | 34 ip викличні панелі і ip камери |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Пам’ять: | вбудована пам’ять:128 Мб, Flash пам’ять:32 Мб, підтримка SD карти:до 32 Гб |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Регулювання: | яскравість, кольоровість, контрастність, гучність, чутливість мікрофона |
| Режим "Не турбувати": | Так |
| Роздільна здатність екрану: | 1024×600 |
| Розмір екрану: | 7 " |
| Розмір екрану: | 7 |
| Розмова з відвідувачем: | Гучний зв'язок |
| Система: | IP |
| Споживання: | ≤6 Вт |
| Тип: | Домофон |
| Тип виробу: | Відеодомофон |
| Управління домофоном: | Сенсорний екран |
| Живлення: | DC 12V/1A, PoE (IEEE802.3af) |
5
| ROM/RAM: | 4Гб/1Гб |
| Ethernet: | RJ45 10/100 Мб/с |
| RS485: | 1 порт |
| Wi-Fi: | IEEE802.11b/g/n |
| Wi-Fi: | Так |
| Аудіо бітрейт: | 64 кб/с |
| Аудіо вихід: | Вбудований динамік |
| Аудіо вхід: | Всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія: | G.711 U, G.711 A |
| Вологість: | 10 ~ 90% RH |
| Дисплей: | TFT |
| Локальне сховище: | 4Гб внутрішньої пам’яті |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи: | Сенсорні кнопки |
| Монтаж: | Накладний |
| Операційна система: | Android |
| Підтримка запису: | Фото, Відео |
| Призначення: | Для приватного будинку, Для квартири, Для офісу |
| Релейні виходи: | 2 |
| Роздільна здатність дисплея: | 1024 × 600 |
| Розмір екрану: | 7 |
| Споживана потужність: | 8 Вт |
| Тривожні входи: | 8 |
| Живлення: | DC 12В |
| PoE: | 802.3af |
| Робоча температура: | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Розміри: | 187x137x26 мм |